Netbuster legalny czy nie?

(Ocult) #1

Pytam bo ostatnio mialem wlamanie do kompa.

(system) #2

Netbuster jest legalny natomiast Netbus to zwykły trojan czyli nielegalny

(Ocult) #3

Dzieki Killer :smiley:

(Surykat) #4

Ja mam same piraty i chcę mieć oryginały, ale nie ma na to kasy.

(system) #5

To, że nie ma kasy nie usprawiedliwiwa Cie, że masz piraty.

(Ocult) #6

I co mi tu z takim tekstem wyskakujesz?Jeszcze na moim poscie.Asteriks prosze o zamkniecie tematu.Bo mi cos tu pachnie piractwem :smiley:

(Surykat) #7

Nie usprawiedliwia?

(Przemek89k) #8

to trzeba tę kasę zdobyć a nie tylko na piratach żyć , piraty szybko się psują a o wiele dłużej od nich trzymają się orginały

(Surykat) #9

Aha desperado. Nie wiedziałem że piraty szybko się psują a oryginały działają od nich dłużej. Na pewno zdobędę tę kasę.

(Przemek89k) #10

wywnioskować z tego chciałem to że jak kupisz orginała to starcza na dłużej ... tylko trzeba dłużej oszczędzać i tu jest problem ....

(fiesta) #11

Hehehe ciekawe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P. Ani ja ani pysiu nie mamy aż takich uprawnień na forum aby kogoś banować (jest to gestia administratorów). A choćby nawet mielibyśmy takowe to nie jest to żaden powód do dawania bana.

Sam napisałeś:

Czyli to co napisał Alien jest zgodne z prawdą.

(system) #12

:o Nie rozśmieszaj mnie.....a proś sobie :smiley: Tylko raczej adminów :smiley:

(Surykat) #13

A szatan223 ma oryginała gierki Call of Duty. Nigdy nie kupuje piratów.

(system) #14

Boshe... co za deb... wypisujesz :!: :?

Nie pisze tego, że jestem za piractwem (oczywiście, że nie jestem, ale jak jest to każdy widzi), tylko że głu.... trzeba tępić... :!:

Zapewne koledze desperado chodziło o różnice między płyta wypalaną a tłoczoną. W obecnych czasach zupełnie się zatarły wraz z nastaniem ery nowych technologii nagrywania. Czasami jedynie starzsze napedy nie radza sobie z jednym z typów płytek... W moim przypadku kiedyś były to te tłoczone...

(boczi) #15

SuryKat, jak już masz piraty, to się nawet nie przyznawaj...

Desperado, ale dałeś argument... Lepiej kupować oryginały, bo na dłużej starczą... Wymyśl coś lepszego..

(Ks Kamilp Nr 8) #16

Orginaly sa spoko jak sa za darmo, a w innej postaci nie lubie i nie szanuje!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(Black Hawk) #17

Ja tam mialem sporoooo piratow i dalej mam. Jakos mi to zycia nie utrudnia skad ja mam tyle kasy wziasc na te wszystkie proksy, wiecie ile by tego bylo a pozatym poco mi orginal za ktorego musze zaplacic nieraz ciezkie pieniadze i w dodatku jechac jakies 40 km po niego, kiedu u mnie w miejcowosci ludzie maja TYLKO piraty (no moze wyjatkiem jest szkola) :stuck_out_tongue:

(Ks Kamilp Nr 8) #18

U mnie systuacja wyglada w podobny sposob, z ta roznica ze mozna kupic w moim miscie orginaly ale albo sa one drozsze, albo nikomu niepotrzebne poniewaz sa poprostu stare.

(fiesta) #19

To wcale nie jest żaden powód do dumy :P:P:P

Choćby po to żeby spać spokojnie i nie obawiać się konsekwencji za posiadanie i używanie pirackiego oprogramowania.

To już jest najgłupszym usprawiedliwieniem jakie można wymyśleć. Z tego co sie orientuję to do Tarnowa masz znacznie bliżej. A poza tym mam wrażenie że nie wiesz po co masz komputer z dostępem do internetu (w sieci jest wiele sklepów oferujących właśnie gry). Czy usprawiedliwieniem dla złodzieja samochodów jest to że do najbliższego salonu ma 40 km?????? :P:P:P:P

Chwała szkole za propagowanie legalnego oprogramowania w siedlisku piractwa. A tłumaczenie że wszyscy mają piraty to i ja będę miał wygląda tak jak byś mówił kupię sobie komputer bo sąsiad też sobie kupił i postawił go w salonie i przykrył folią która była by ściągana na czas odwiedzin gości w Twoim domu(typowa mentalność małomiasteczkowa)

(Surykat) #20

Przyznaję się łatwo do posiadania piratów, ale o tym potem.