Netgear DG834g v3 konfiguracja

Witam. Mam bardzo duży problem z konfiguracją tego ustrojstwa męczę się już z tym kilka dni, a więc do rzeczy zasięg jest w całym domu komputer łączy się z routerem przez WiFi wchodzę na stronę konfiguracyjną routera hasło wpisane poprawnie Encapsulation PPPoA ; Multiplexing Method VC-Based (chyba musi być VC MUX czy jakoś ale u mnie nie ma takiej opcji); VPI/VCI 0;35 są to ustawienia dla mojego połączenia (netia na linii tp) znalezione w necie. Szukałem bardzo dużo w necie wiem ze trzeba jakieś adresy ip. dnsy wpisywać ale kompletnie nie wiem gdzie. Proszę mi to wytłumaczyć to “łopatologicznie” bo w tym temacie jestem kompletny laik. Pozdrawiam.

Pokaże Ci jak to jest u mnie ustawione. Najpierw zrób reset routera (resetuj ustawienia). http://img807.imageshack.us/g/przechwytywaniek.jpg/

Dzięki za szybką odpowiedź, ale niestety to nic nie daje daje dioda internetu cały czas mruga na pomarańczowo. Może jakieś inne pomysły bo nie mam już do tego siły.

Tak sobie pomyślałem czy jakimś cudem nie mam annaxu b, bo router jest na annex a, dlatego ze we właściwościach połączenia po modemie sagem fast pisze typ linii isdn. Proszę o szybką odpowiedź.

Dodane 03.05.2011 (Wt) 15:46

Pomoże ktoś bo nie mam już na to nerwów

Dodane 04.05.2011 (Śr) 20:50

Coś mi się przed chwilą przypomniało kilka miesięcy temu zmieniliśmy za namową nachalnych “naganiaczy” operatora z tpsa na DIALOG czy to ma jakieś znaczenie i czy zmieniając operatora nie zmienił się annex linii na B wtedy mój router byłby bezużyteczny czy tak?