NETGEAR SKY- problem z konfiguracją


(Molczalinho13) #1

Witam.Kupiłem router z Wi FI razem ale bez starowników bo mi nie wysłali.Wiem Tylko:

Netgear Sky

SSID: SKY66877

NetWORK KEY:OCNAYGEJ

CHANNEL:6

MAC (nie wiem co to jest)

i SERIAL

Nie wiem jak znaleść do tego sterowniki.Patrzyłem na stronie producenta ale nie znalazłem.W google wpisywałem to nic nie dawało .jeżeli chce ktoś fotkę tego to jest to tutaj:

Pomózcie . chciałbym wypróbować ten router .


(Cobra000) #2

Witam. Do routerka nie potrzebujesz żadnych sterowników (choć do podobnego modelu spotkałem się z płytą z kreatorem ustawień) Po podłączeniu się do niego (kablowo) wystarczy zalogować się do panelu administracyjnego. U podstawy routera znajdują się informacje nt. logowania do rzeczonego panelu. W standardzie panel dostępny jest pod tym adresem: http://192.168.0.1 i należy zalogować się jako login:admin hasło:admin

Jeżeli te dane nie umożliwiają dostępu do routera należy go zresetować (obok gniazda zasilania znajduje się niewielki otwór za którym jest przycisk - należy nacisnąć go czymś cienkim i przytrzymać około 10 sekund).

Po udanym zalogowaniu należy uruchomić kreator bądź wprowadzać dane we własnym zakresie. Jeżeli masz neostradę VPI należy ustawić na 0 a VCI na 35. Pozdrawiam.


(Molczalinho13) #3

Kiedy prosi mnie o zalogowanie pokazuje sie na górze :

Witryna http://192.168.0.1 żąda podania nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: "NETGEAR DG834GT "

wpisuje admin i hasło też i ciagle to samo .

Nic sie nie zmienia

Czy moze byc jakies inne hasło lub nazwa użytkownika


(Cobra000) #4

Oczywiście. Tak jak napisałem, wszystkie informacje na temat logowania: adresu panelu, standardowe login i hasło (które z różnych przyczyn może być zmienione - np jeżeli router używał wcześniej ktoś inny) znajdują się na spodzie routerka. Jeżeli te podane nie działają i nie zna się innych należy zresetować pamięć routera (przytrzymać chwilę czymś cienkim przycisk wyszczególniony na zdjęciu. Niestety robiąc fote poglądową zauważyłem, że wprowadziłem cie w błąd. Standardowy Login to tak jak podałem: admin ale hasło to password Bardzo przepraszam za niedopatrzenie. a to link z zaznaczonymi miejscami na routerze o których była mowa: http://img242.imageshack.us/my.php?image=panelkz5.jpg