NETIA 1Mb, a sciaga 5razy wolniej

(Alienx7) #1

mam netie 1Mb a internet osiaga predkosc 30KB max. dzwoniłem do netii i powiedzieli ze przyczyna tkwi w komputerze.... nie wiem czy chcieli mnie zbyc, czy to prawda wiec proszeo sprawdzenie logów..

(system) #2

Wiem coś o tym! !!

Dzwoniłem wielokrotnie do Netii -Za każdym razem zanim połączono mnie z jakąś osobą z którą mógłbym porozmawiać czekałem bardzo długo :? .

Ale w końcu się dowiedziałem że jest to spowodowane tym iż zbyt duża liczba osób przyłączyła się do nich a ich sprzęt nie był przygotowany dla tylu odbiorców neta. Mają to naprawić w ciągu miesiąca. Jeśli już zauważysz że twój net zaczął szybciej chodzić napisz do nich odwołanie żeby za okres w jakim mulił jakoś ci to z rekompensowali :twisted:

(Alienx7) #3

tez tak pomyslalem, doszly mnie ostatnio sluchy, ze TPSA wymienia linie w mojej okolicy (a Netie mam na linii TPSA) i to moze byc tym spowodowane, jednak mam znajomych którzy wzieli netie i sa spoza wojewodztwa i tez im muli net. cóż, pozostaje czekać...

Mógłby ktoś już przy okazji sprawdzić moje logi ? :slight_smile:

(Gutek) #4

użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa. W trybie awaryjnym usuń wpisy HJT a plik ręcznie

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update :wink:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

(Alienx7) #5

a gdzie mógł się ukryć ten miły pliczek nod64.exe ? przy 'wyszukaj' nie znajduje go na dysku, wpisy odznaczyłem, ale ni emoge go usunąć, bo nie wiem gdzie jest :slight_smile:

Złączono Posta : 22.03.2007 (Czw) 7:36

skan z AVG - zneutralizowało to co znalazło, na końcu wyśwuetliło komunikat Everything is ok.

Ah, zapomniałem, po zrobieniu skana AVG, dodałem do rejestru FIX.REG i nie robiąc resa kompa wkleilem nowe logi z HJT i SilentRunners, więc jakby brakowało akurat tego wpisu, to bez obaw :slight_smile:

(adam9870) #6

Logi z hijacka i silenta są w porządku.

Usuń wszystko to, co AVG znalazł i wklej log z ComboFix.

(Alienx7) #7

(adam9870) #8

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT

Pobierz Gmer'a.

Teraz czynności będziesz wykonywał w Gmerze więc uruchom go, poczekaj chwilkę, kliknij na zakładkę >>> w celu otworzenia pozostałych.

W zakładce Procesy wybierz Gmer awaryjny >>> komputer się zrestartuje i zostanie samo okienko Gmer'a >>> w zakładce Procesy przez ... (trzy kropki) wskaż plik FIX.BAT >>> po chwilce mignie ekran i reset.

Usuń backupy w hijacku.

Po wykonaniu wklej nowy log z Combo.

(Alienx7) #9

(Gutek) #10

No już Ok