Netia 8 lub 10 Mb - da się?

Witam. Czy jeśli mam aktualnie podpisaną umowę z Netią na internet 2 Mb/s za 59 zł/mies. to czy mogę przejść na opcję 8 lub 10 Mb/s w cenie 59 lub 69 zł? Umowę podpisałem w lutym 2010r. Parametry mojej linii: router2o.jpg

Zadzwoń na infolinie i spytaj.

Dzwoniłem, ale powiedział, że nie może sprawdzić przez aplikację, może tylko wysłać techników, a ja akurat wyjeżdżam. Ale chciałem jeszcze wiedzieć, czy jeśli mam aktualnie podpisaną umowę z Netią na internet 2 Mb/s za 59 zł/mies. to czy mogę przejść na opcję 8 lub 10 Mb/s w cenie 59 lub 69 zł? Nie chodzi mi o to czy moja linia da radę tyle udźwignąć tylko czy jest możliwość przejścia na wyższą przepustowość w cenie promocyjnej?

W umowie, która masz zawartą, powinna być informacja na temat uczestniczenia w promocjach. Zazwyczaj, jest możliwość zmiany parametrów. Przeczytaj także warunki promocji.

Mi zmienili z 1MB na 8MB

tylko trzeba ich przypilnować aby nie zapomnieli,

bo wg ich mogą to zrobić 1 dzień w miesiącu, kiedy ci się kończy miesięczny okres rozliczeniowy

zależy który to jest u ciebie 1, 10, 15 każdego miesiąca. Aby im się papierki zgadzały…

U mnie przegapili i potem musiałem czekać kolejny miesiąc, bo nie chcieli w trakcie okresu rozliczeniowego

choć stawka była ta sama.