Netia czy to dobry wybór? Karta sieciowa i ruter - co i jak?

Siemano! Chciałem sobie nie dawno założyć internet z TP, ale stwierdziłem że Netia ma dużo lepszą ofertę :slight_smile:

Otóż w moim miejscu zamieszkania jest dostępna usługa :

new_home_pakiet_08_bsa.png

Czy opłaca się to wziąć?

Druga sprawa to karty sieciowe.

Mam laptopa , taki gruchot , który nie posiada karty sieciowej.

Do tego zamówiłem nowego kompa, i będę go miał na środę, jednak on też nie posiada karty sieciowej. Dlatego muszę działać do środy :E

Czy opłacalne są takie karty : http://allegro.pl/item898628716_tp_link … ntena.html ?

Następnie - ruter. Zauważyłem że netia daje jakiś router Wi-Fi za 1 zł, może ktoś o nim coś więcej powiedzieć?

Bartosz91 :wink:

Generalnie Netia to całkiem niezły wybór (na pewno lepszy niż Neostrada :smiley: ), sam mam u nich internet i nie narzekam.

Jeśli chodzi o ich rutery to nie miałem z nimi styczności. Mam asmaxa AR904g i kartę Wi-Fi D-Link DWL-G122 pod USB. Całość chodzi przyzwoicie, ale trochę wolno; niech ktoś inny poleci model godny uwagi :smiley: . Przy wyborze rutera trzeba koniecznie zwrócić uwagę na to, aby obsługiwał ADSL.

Pozdrawiam. :slight_smile:

Netia tak ale tylko na łączu neti a nie na łączy tp miałem do niedawna netie na łączy tp i była porażka w godzinach porannych i popołudniowych było ok ale wieczorem porażka, na umowie miłem 1mb a w rzeczywistości wieczorem było 300kb, teraz mam operatora cyfrowego na anexie b i jest tak jak powinno być mam 12mb i o każdej porze dnia i nie skacze predkosc jak na anexsie A.

Biore jednak TP 2mb, ile trzeba czekac jak zamowie dzisiaj pod wieczor?