Netia czyli No Limits!

(folusek) #1

od czwartku pierwszy krok - jedna, prosta oferta:

• internet bez limitu

• telefon bez limitu

• całość bez lojalki

za 99,90 zł

Podstawowy pakiet No Limits w Netii to dostęp do internetu z maksymalną dostępną na danej linii prędkością (w przypadku BSA osiągana do 30 dni od aktywacji) oraz taryfa Non Stop z nielimitowanymi połączeniami na krajowe telefony stacjonarne za 99,90 zł brutto (z e-fakturą). Zarówno internet, jak i telefon w pakiecie kosztują 49,95 zł. W zależności od technologii, pakiet jest oferowany nawet przez 6 miesięcy za połowę ceny, dzięki czemu internet kosztuje już od 25 zł miesięcznie.

Na obszarach zmodernizowanych do standardu NGA, gdzie Netia może świadczyć usługi telewizyjne, w tym w jakości HD, w cenie 99,90 zł jest oferowana potrójna usługa (3play) z pakietem 30 kanałów TV.

Ceny usług dostępu do internetu i abonamentu Non Stop, kupowanych poza pakietem to 59,90 zł brutto miesięcznie (z e-fakturą), przy czym nawet przez 3 miesiące opłata jest obniżona do 29,95 zł.

Usługa mobilnego dostępu do internetu (zarówno jako opcja dodatkowa, jak i samodzielna usługa) nadal dostępna jest w dwóch wariantach: 2 GB i 4 GB miesięcznego transferu danych za odpowiednio 29,90 i 39,90 zł z umową za czas nieokreślony.

W ramach nowej promocji umowy zawierane są na czas nieokreślony z odroczoną opłatą aktywacyjną. Opłata aktywacyjna naliczana jest w momencie rezygnacji z usług. Z każdym kolejnym miesiącem w tej ofercie opłata aktywacyjna maleje o stałą miesięczną wartość aż do kwoty minimalnej 1 gr. po 25 pełnych cyklach bilingowych korzystania z usługi.

Dla klientów, którzy mają naprawdę słabe łącza będzie specjalna propozycja. Dla klientów, którzy nie wykorzystali swoich dwóch przejść w ramach Gwarancji Ceny, będzie możliwe skorzystanie z nowej oferty.

=D> teraz zacznie się walka operatorów =D>

Warunki promocji - No Limits www

http://www.netia.pl/files/pomoc/dokumenty_druki/02139_netia_swp_promocja_no_limits_www_indd.pdf

Warunki promocji - No Limits

http://www.netia.pl/files/pomoc/dokumenty_druki/02139_netia_swp_promocja_no_limits_indd.pdf

Warunki Promocji - No Limits – oferta specjalna

http://www.netia.pl/files/pomoc/dokumenty_druki/02139_netia_swp_no_limits_oferta_specjalna_indd.pdf

Warunki Promocji - No Limits – ETTH

http://www.netia.pl/files/pomoc/dokumenty_druki/02139_netia_swp_promocja_no_limits_etth.indd.pdf

Regulamin Świadczenia Usług przez Spółki Grupy Netia

http://www.netia.pl/files/pomoc/dokumenty_druki/regulamin_swiadczenia_uslug.pdf

(Karolekc5) #2

Z tego opisu , ciekawa oferta , nawet w mieście, z tymi kanałami TV

Neo zostaje w tyle zobaczymy jaka będzie odpowiedz :slight_smile:

(sla17) #3

Walka, nie walka, i tak jestem przy Orange/TP, bo dbają o klienta - awarii nie ma, nieładu też nie ma, wszystko wiedzą, nie to co w Netii :slight_smile: Mogą nawet dawać 1Gb/s za 40 zł, to i tak nie wezmę :wink:

(Laszjwrz) #4

Przez 2 lata w Netii nie miałem tyle problemów, co przez 3 miesiące w TP. To na pewno zależy od lokalizacji, usług i wielu innych czynników, ale szczerze "dbanie o klienta i brak awarii" nie kojarzy mi się z TP :slight_smile:

(lith) #5

Ja z kablowymi miałem do czynienia z TP i z dialogiem to wbrew pozorom akurat obsługa klienta w TP biła na głowę tą co mam z Dialogu. Jednak to było porządne łącze,a nie jakieś neo. Z neostradą miałem mało do czynienia- ale tyle co miałem to można było szału dostać ;p... o ile obsługa jak najbardziej to same parametry i sprzęt to była porażka na całej linii.

(sla17) #6

Widzę, mamy różne doświadczenia :wink:

Z podpisaniem umowy nie było problemu, z przeniesieniem usługi też kłopotu nie było, trochę się przeciągnęło, bo były jakieś problemy - no ale to się każdemu zdarza, na infolinii konsultanci pomagali (czasem się jakiś typek co w ogóle chyba tam przez przypadek się znalazł) - nie wiem jak teraz, bo wszystko już się sam nauczyłem robić :slight_smile: Awarii nie mam żadnych, prędkość jest zawsze taka, jaka powinna być.

Netia? Zadzwonił, że mają taniej i przenieść. No dobra, chociaż już wtedy czytałem, że to syf :slight_smile: No ale dobra.

Umowa? Miała przyjść, nie przyszła, jedna osoba na linii mówiła, że już poszła, druga że będzie wysłana a jeszcze inna nie wiedziała, żeby coś takiego miało być. Po czterdziestu dniach dosłownie NIC nie poszło do przodu, jedynie jakiś mało ważny papierek przyszedł. Podziękowaliśmy, nie będziemy się prosić o ich usługi, chyba w końcu to oni chcą klienta :stuck_out_tongue:

Vectrę ma dużo znajomych, więc czasem mówią co i jak, no i niby jest dobrze, tylko czasem problem z internetem jest :slight_smile: Sam mam tylko telewizję od nich, bo nic lepszego nie ma tutaj (a talerzy nie chcę) :wink:

Dlatego TP kojarzy mi się właśnie z bezawaryjnością, porządnością, a netia z nieładem i braku szacunku dla klienta :slight_smile:

(lith) #7

Tepsa ma u mnie plusa za to, że nie zaniżała transferu, a jak było coś nie tak i sie dzwoniło to nie traktowali mnie jak idiotę. Jak coś nie działało z ich winy to nie odwracali kota ogonem. Typ mówił, że zaraz sprawdzi i było zaraz ok. A w dialogu siedzi jakiś młotek na informacji i na wszystko 'u nas wszystko ok, proszę spróbować zrestartować router. nie pomogło? to może zrestartować router?' W dodatku straszny burdel. Zadzwonili z ofertą, typ powiedział, że przyślą nowy modem i umowę... i przez miesiąc nic... po iluś telefonach do nich stwierdzili, że skoro nie przyszedł to znaczy, że jest niepotrzebny... a umowa? no właśnie.... troche lipa, bo w momencie zamówienia nowej usługi dialog wyłączył poprzednie promocje... a przez nei podpisanie nowej nie obowiązywały mnie nowe,,, dzięki temu za internet za który płaciłem 60 zł przez 2 miesiące przysłali rachunki po 200 zł. A na sam koniec sie okazało, że i umowę i mój modem ma jakiś technik, który jakoś się nie mógł zebrać żeby przyjechać... :expressionless:

(Karolekc5) #8

Sprawy techniczne to sprawy technicznie, marketingowo promocja wydaje się być atrakcyjna , ciekawe jak z tv czy da na 2 TV oglądać?

(sla17) #9

No to kup Lamborghini z silnikiem od Malucha - z zewnątrz ładnie się wydaje, ale w środku... heh :wink:

(Wolfgar) #10

To jest ból w tpsie. Siorka ma podłączone i pięknie ładnie ale jak już drugi chcę się podłączyć to dziękuje ale ja wysiadam. W każdym razie mam nadzieje, że moja umowa z dotychczasowym dostawcą szybko się skończy i będę mógł się przesiąść na coś od netii :slight_smile:

(folusek) #11

a ja jestem zadowolony z usług netii przez 4 lata może z 2-3 awarii było w tym moje gniazdko telefoniczne :wink:

choć i tak nie miałem dużego wyboru po za Tp a Netią więc brałem netię na ich liniach i za 8Mb/s płacę 49zł , warto przerzucić się na No limits jak myślicie ile uciągnie linia moja na ich miedzi ?

http://postimage.org/image/2v2lcer7o/

(Karolekc5) #12

Na nasze ceny paliw to całkiem dobre rozwiązanie :smiley:

Netia jako 1 wprowadziła opcje ceny bez względu na prędkość, tylko na parametry techniczne łącza użytkownika:)

A co komu chodzi to z tym co użytkownik to opinia, ja Mam Neo i nie narzekam net chodzi 95% tak jak powinien :slight_smile: tylko te bzdurne utrzymanie łacza

(system) #13

Szkoda że promo tylko dla nowych klientów.

(folusek) #14

Nowa jakość w Netii dotyczy nie tylko nowych klientów, ale także obecnych abonentów korzystających z umów promocyjnych, którzy będą mogli skorzystać z nowej oferty "bez limitów".

zajrzyj tu :

http://blog.netia.pl/

http://media2.pl/telekomunikacja/77389- ... entow.html

http://www.telix.pl/artykul/no-limits-w ... 40500.html

(Djwok) #15

@cholinex , szkoda tylko że Netia tak terytorialnie ma ograniczoną usługę TV.

Wydaje mi się że Neo, przy tej promocji ciągle konkurencyjnie wypada na rynku.

Choćby ze względu na możliwość wzięcia netu na próbę, kilku pierwszych miesięcznych za darmo, no i pakietów telewizyjnych (obecnie z większą ilością kanałów).

(Karolekc5) #16

Szkoda tylko nie mogę znaleźć promocji na TV i zasięgu??

Czy ja wiem w Neo 10Mbps +TV standard + VoIP(Livebox) bez limitu na stacjonarne 95zł, to taniej i fajniej bo Tv mam z satelity ale IPTV tez mogę mieć> Niestety dochodzi durna opłata za zawieszenie telefonu 22zł(inaczej za utrzymanie kabla ) to wychodzi 117zł już :frowning: gdyby tego nie było too.... :smiley:

(Fat Mouse) #17

Promocja fajna, ale... UOKiK przymierzał się do wprowadzenia wymogu na operatorach aby gwarantować minium bodajże 90% prędkości z umowy. Netia tym samym ma teraz "asa" w rękawie. Jednocześnie na wiele skarg abonentów odnośnie wolnego działania internetu będzie odpowiadać "Jaki drut, taki Internet!"

Zbaczając z tematu. W czerwcu kończy mi się umową z Netią. Teraz mam 1Mb. Według statystyk z routera WAG200G:

DSL Status: Connected

DSL Modulation Mode: ADSL2+

DSL Path Mode: Fast

Downstream Rate: 1277 kbps

Upstream Rate: 319 kbps

Downstream Margin: 31 db

Upstream Margin: 33 db

Downstream Line Attenuation: 29 db

Upstream Line Attenuation: 5.5 db

Downstream Transmit Power: 12 db

Upstream Transmit Power: 15 db

oraz tego co opisuje użytkownik ScApi na forum http://www.forumorange.net/viewtopic.php?t=2910&start=30 powinno u mnie pójść ok. 18 Mb. Zaś znajomy monter twierdzi, że ze względu na stare kable poleci góra 2 Mb :confused: W salonie TP po sprawdzeniu oferują mi 20Mbit, bo niby tyle powinno pójść. Moja odległość od centrali po kablach to 0,81 km. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam,

Fat Mouse

(Kpc21) #18

Wcześniej Netia miała w ofercie telewizję, ale jej zasięg był bardzo ograniczony terytorialnie. Obejmowała zasięgiem kilka miejscowości, miało to charakter raczej taki, jak lokalna kablówka. Obecnie wygląda na to, że Netia planuje udostępniać telewizję normalnie po ADSL-u w całej Polsce - tak jak TPSA usługę TV (w wersji IPTV).

(folusek) #19

ja mam do centrali netiowskiej 1200metrów i max u mnie pójdzie 8Mb/s tak twierdzą na infolini oczywiście na chwilą obecna tyle mam oraz jestem na lini netii a nie Tp i się zastanawiam czy nie lepiej przejść do Tp ( mam dwie puszki telefoniczne kolo siebie Tp oraz netię ) ale jak to sprawdzić czy byłby szybszy skoro musiałbym nową linię założyć z puszki Tp

(Ehodlik) #20

@Kpc21, tylko ciekawe kiedy realnie się to stanie. O planach telewizyjnych Netii, to ja słyszę już od dłuższego czasu.

Jak np. TP jakiś czas temu ogłosiła rozwój usługi telewizyjnej, to patrząc na pojawiające się systematycznie nowe oferty operatora na przestrzeni kilku miesięcy (np. ostatnio szybka Neostrada z mega telewizją), można stwierdzić, że faktycznie coś się dzieje w tym kierunku.

O Netii, raczej tak powiedzieć nie mogę.