Netia - kilka pytań

Mam kilka pytań co do Netii:

  1. Czy z Netią są też takie awarie jak z Neostradą? (ciągle rozłączanie się, nie można się połączyć itp.)

  2. To prawda, że w grach są większe lagi niż w Neo?

  3. Są jakie takei punkty sprzedazy czy wszystko przez neta albo telefoniczne?

  4. Ip stale czy zmienne?

zmienne

to dobrze thx. :wink:

Nie wiem jak u innych, ale przez okres 3lat korzystania z neo, to może 3x(w tym 1x z winy pożaru) niemogłem się podłączyć. Żadnych rozłączeń nie mam.

Zależy od liczby graczy i serva na jakim grasz.

Byłem u znajomego który ma netie 1Mbit i pingi (ET) ma po 50-70

Wątpie.

Więcej na - netia.pl

Błażej , a używasz Netii?

Czekam na kuriera już drugi tydzień :stuck_out_tongue:

do mnie kurier przyszedł po 2 dniach :stuck_out_tongue:

nie wiem czy ta netia bedzie duzo lepsza od tepsy skoro jest swiadczona po liniach tp

no ale zawsze taniej :slight_smile:

a tak na marginesie zauwazyliscie ze neo od 2tyg bardzo dobrze chodzi - czyzby strach przed konkurencja?? :wink:

ale ja i tak juz wyslalem umowy do netii

Czemu wszyscy nagle do netii? Niedługo wszyscy będą wołali “dzieci netii” :P. he he…

U mnie odwrotnie. :?

Umowę i modem zamawiam prez neta? A jakiś numer do konsultanta?

bo teraz za neo 512 place 84zl i zostal jeszcze rok do konca

a w netii podpialem umowe na 1024 na 12 miesiecy za 64 zeta

Ja mam neta z kablówki, 1Mb/s i bardzo dobry internet.

Mogę zamówić Netię dzisiaj, a zerwać Neo dopiero jutro?

Możesz zerwać z neo nawet do 14 lutego. Ja tak robie.

Ja również… we wtorek zamówiłem usługę. Czekam na kuriera a jutro idę do telepunktu rozwiązać umowę. Fakt, Netia może chodzić tak samo, ale w moim przypadku, będę miał szybsze łącze za mniejsze pieniądze.

Tak przy okazji, ile czekaliście na kuriera? Ktoś się wypowiadał że 2 tygodnie, a przecież konsultant mówi “maksymalnie 10 dni”,roboczych oczywiście, chyba że kolega tego nie uwzględnił :slight_smile:

A modem mogę mieć ten od Neo czy jakiś inny od Netii? :slight_smile:

Złączono Posta : 11.02.2007 (Nie) 11:12

I czy po dwóhc latach będzie mnie obowiązywała cena taka co jest teraz czy inna? :mrgreen:

Modem możesz mieć ten sam bo dają program aktualizujący.

Taka sama cena. Nie ma ukrytych gwiazdek.

Złączono Posta : 11.02.2007 (Nie) 12:07

Zamowienie zlozylem 6 lutego przez telefon. Jutro bedzie 12 luty i praktycznie powinienem juz jechac i zrezygnowac z uslugi TP. Ale do dnia dzisiejszego (coprawda jest niedziela) nie dostalem zadnych informacji z Netii. Zastanawiam sie teraz zrobic. Czy naprawde zrezygnowac?! A co jesli beda potezne komplikacje z Netia. Mieszkam w Lodzi wiec nie sadze. A wy?

Kurier przyjechał po tygodniu ^^, a co do rezygnacji to ja podpisuję aby netia się z TPsa bawiła (jest taka opcja) bo jak w zeszłym roku zmieniałam numer telefonu to mi tak 9393 obrzydło że jak widze telefon to się nóż sam w… otwiera ^^

I tak jak reszta zmieniem bo będę płacic taniej :slight_smile: za 130 zł (minus dodatkowe Gig) będe miec 6M and nie 1 jak teraz blee.

Do mnie kurier po 5 dniach. Jutro odsylam papiery. A co to tepsy, to sam jade, poniewaz Netia nie robi juz anulowan z tp.

Wyobraź sobie, że mi powiedziano że kurier nie przyjdzie, tylko żeby patrzyć w skrzynce cy listonosz nie przyniósł umowy :mrgreen:

Zadzwoniłem po 2 tyg. na infolinie i mi wyjaśniono że umowa i all wydrukowane ale nikt kuriera nie powiadomił :stuck_out_tongue:

Chyba się jeszcze naczekm.

Najbardziej mnie niepokoi czy przejście z TP na Netie będzie płynne, czy też zostane odcięty przez te kilka dni(odpukać) :wink: