Netia - kilka pytań

Bankowo zostaniesz odcięty. Do mnie już nawet dzwonili z wieściami że jakiś tydzień będe bez netka. Co do kuriera-to przywiózł mi to DHL.

w tej chwili jest zbyt późno aby zamawiać umowy kurierem bo przychodzi również wypowiedzenie które w większości przypadków trzeba do netii odesłać natomiast netia wszystkich o wszystkim nie informuję i ludzie mogą odsyłać komplet papierów zamiast wypowiedzenia jak najszybciej zawieść do tepsy, w związku z tym spotka ich niemiła niespodzianka po 14tym lutym, tepsa na spóźnialskich już zaciera ręcę bo może dosypać kary:)) stąd ten termin do 14tego i ten szał na netie w ostatnich dniach obiera nieciekawy obrót. Może dlatego netia w ostatnich dniach przejścia nazwała swój program “Masakra na walentynki”? Jedynie osoby które podpisały umowę z netią w ostatnich dniach stycznia mogą liczyć na to że ok. 15tego tepsa ich wyłączy a netia mniej więcej w 24h ich przyłączy więc tak strasznie nie będzie, z każdym dniem opóźnienia wszystko się przesuwa, Osoby podpisujące natomiast ok 10lutego dostaną za jakis czas info od tepsy że usługę wyłączą od dnia 1 marca ale warunkiem podłączenia klienta do netii jest to że tepsa musi przekazać netii niezbędne parametry usługi aby mogła go włączyć!

każda zwłoka (po odłączeniu neo) to sprawka tepsy bo netia po rozesłaniu dokumentów tylko czeka na parametry także jeśli ktoś będzie długo bez neta to nie z pretensami do netii bo ona i tak nic nie poradzi tylko do tepsy! !!

pozdrawiam

:stuck_out_tongue:

Ja dziś sam wysłałem papirki do Netii, natomiast po rezygnacje udałem się do TP gdzie na miejscu anulowali mi umowe.

Poczekam najwyżej kilka dni. Co tam… Wkoncu lepiej jest poczekac kilka dni, miec szybszy net niz, walkowac sie wokol TP.

OT -> KOSZ