Netia nie zwiększyła mi prędkości

Witam. Podpisałem przedłużenie umowy z Netią jakiś miesiąc temu na tą promocję co ma się taką prędkość na jaką pozwala łącze. Pani na infolinii powiedziała że prędkość zostanie zwiększona 13 czerwca. No więc dzisiaj mamy ten dzień a prędkość taka jaka była czyli 1 mb/s. Czy muszę do nich zadzwonić żeby oni coś tam aktywowali?? Czy zwiększą mi prędkość pod wieczór? Proszę o wyjaśnienie

A nie prościej zadzwonić na infolinię i się dowiedzieć? My tutaj możemy tylko gdybać, a tam uzyskasz bardziej pewne informację.

A tak przy okazji. To ile mogł bym wyciągnąć na mojej linii telefonicznej (gdybym np. kupił router) jeśli Margines wynosi: 31dB, a tłumienie: 17dB ??

Jeżeli internet ciągniesz przez modem lub podobne urządzenie weź je zrestartuj i powinno być dobrze.Powinno się tak robić za każdym razem gdy masz mieć większą prędkość internetu :smiley:

No więc zrestartowałem i nic :frowning: będę musiał do nich zadzwonić. A czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na mój poprzedni post??

jakieś 16Mb a jak power będzie dobry to i więcej nawet rozejrzyj sie za routerami z mozliwością regulacji snr

No więc zadzwoniłem do nich i powiedzieli co wiedzieli i mam mieć szybszy dopiero 17 czerwca. Oni tam mają straszny bałagan :?