Netia - problemy z połączeniem

(Dajustg) #1

Witam

moze mi coś poradzicie-jak tak to bedę zobowiązany

Dotychczas korzystałem z interetu radiowego - którego jakość się pogorszyła i postanowiłem zamówić netię...

Mój problem z netią polega na tym że jak zamówiłem 4mb/s to zaczęły sie problemy.Modem przyszedł z opóźnieniem,po podłączeniu okazało się ze interetu nie ma (nie świeci sie kontrolka adsl...zacząłem więc sprawdzać co jest nie tak i zacząłem wykonywac mase telefonów do neti,gdzie za kazdym razem inny konsultant mówił co innego...w końcu udało się ustalić zeby przyjechał technik od nich i sprawdził gniazdko i linie..oczywiście mimo zapewnień z ich strony że technik pojawi się jesze w piątek wieczorem ewentulanie w sobote zeszłego tygonia okazały się nieprawdziwe...żeby było ciekawiej codziennie wydzwaniałem i dalej nic...pomimo rozmów po 30 minut z nimi...masakra...dziś jest sobota i dalej nic,wczoraj jeszcze tłumaczyli sie dużą awarią,przez co niby do mnie nadal technik nie dotarł...

Prosiłbym o jakies rady

Czy mma z nimi rozwiązać umowe..bo to już dużo czasu trwa a internetu brak..na dodatek człowiek się niepotrzebnie denerwuje i wydzwania i rozmawia jakby nie wiadomo z kim....

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Pozdrawiam

Damian

(Frog) #2

dajustg , na przyszłość nie podpinaj się pod cudzy temat.

Jeśli masz problem załóż własny wątek.

Wydzielono.

(system) #3

Moge cię jedynie pocieszyć że z tą awarią wczoraj to prawda ja nie miałem neta do południa :smiley: .

Pozostaje ci chyba jedynie uzbroić się w cierpliwość.

(VPN) #4

Można zerwać umowę na podstawie § 7 pkt 3 Regulaminu świadczenia usług. Sam z tego skorzystałem, gdy przez 2 miesiące nic nie potrafili zrobić. Wystarczy wysłać rezygnację listem poleconym pod adres korespondencyjny:

Netia SA

skr. poczt. nr 597

40-950 Katowice S105