Netia Spot + Access Point Tp Link TL-WA801ND

Witam wszystkich mam problem z konfiguracją tak aby access point poszerzał zasięg po wifi próbowałem różnych trybów i nie działa to tak jak trzeba pomóżcie :slight_smile: ,router umiem skonfigurować z access pointem mam problem znowu wcześniej miałem inny z 1 antenką i myślałem że on uszkodzony ale jednak chyba nie i to moja wina że nie potrafię odpowiednio skonfigurować.Zasięg chcę poszerzyć po wifi,po kablu mam do routera podłączony tylko komputer stacjonarny.Do routera loguje się przez 192.168.1.254 + do access pointa taki sam adres był ale żeby móc się logować przez wifi zmieniłem w network na 192.168.1.253,obecnie pod kartę bezprzewodową jest podłączony internet z routera,a pod kabel access point -konfiguruje po kablu.Nie wiem czy potrzebny komuś screen z ipconfig ale dam,liczę na waszą pomoc bo nie wiem co zrobić…,ten Netia Spot to tylko na jakiś czas bo router Tp Linka poszedł do serwisu ale jak raz skonfiguruje to już potem nie będę miał raczej problemu,internet mam od Netii na łączu Orange i ip tam przydzielane jest dynamicznie jak coś.

xxxdl.png

Dodane 03.07.2012 (Wt) 9:30

Ale jesteście pomocni,sam sobie pomogę chyba jak przyjdzie Tp Link,z Netia Spotem próbowałem na tysiąc sposobów i czasem połączy ale potem zrywa.