Netia

(Kvbvs) #1

We wtorek był u mnie kurier żeby podpisać umowę z netii i chciałbym sie zapytać ile trzeba czekać na przesyłke z ruterem i tym kodem aktywacyjnym z netii ??

(Adrian Tomaszewski) #2

max 14 dni roboczych bądź od wejścia umowy w życie ale zwykle jest znacznie szybciej

(kk23) #3

Właśnie jestem po całej procedurze podłączenia internetu od netii - 8 Mb LLU (Kraków)

Kalendarium:

25.07 - złożone zamówienie przez stronę www

27.07 - wizyta kuriera i podpisanie umowy

15.08 - informacja via sms o aktywacji 25.08

25.08 - wizyta kuriera z modemem

25.08 - finalne podłączenie internetu.

Póki co wszystko ładnie śmiga, oby tak dalej:)

(Agatonster) #4

Kvbvs ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(mmarekk) #5

małem tą samą sytuację co Ty, netia ma 40 dni na realizację umowy, ruter dostaniesz na kilka dni przed realizacją kurierem, problem z informacją rzeczywiście jest, na infolinii nikt nic nie wie, często informują że umowę anulowano , nie wiadomo kto i dlaczego, a to dlatego że po podpisaniu umowy nikt od razu jej nie wklepuje do systemu, każdy sprzedawca zaglądając w system nie widzi twojej umowy i proponuje ci następną, podpisanie następnej automatycznie anuluje poprzednią i tak w kółko, czysty cyrk, umowy wklepywane są do systemu na ok dwa lub jeden tydzień przed terminem realizacji i tu jest cały problem, moja rada: nie podpisuj żadnych nowych umów chyba że chcesz coś zmienić, na infolinii 801 802 803 (płatne jak za jeden impuls rozmowy miejscowej) upieraj się żeby sprawdzili ci twoją umowę w dziale sprzedarzy czy takowa istnieje(musisz mieć nr umowy i pin abonenta z umowy), ja czekałem na realizację 41 dni, mam teraz netię 4M i nie żałuję czekania, poprzednio miałem neostradę, od czasu podłączenia nie ma żadnych problemów choć w okresie czekania na realizację też się nawkurzałem i nakląłem, z pomiaru prędkości na np: www.speedtest.net i na innych wycjhodzi mi że mam ok. 4.3M i to się nie zmienia, żadnych problemów jak bywało w neostradzie, powodzenia, jak masz jeszcze jakieś pytania to wal potem tu zajrzę, pozdrówka