Netia

We wtorek był u mnie kurier żeby podpisać umowę z netii i chciałbym sie zapytać ile trzeba czekać na przesyłke z ruterem i tym kodem aktywacyjnym z netii ??

max 14 dni roboczych bądź od wejścia umowy w życie ale zwykle jest znacznie szybciej

Właśnie jestem po całej procedurze podłączenia internetu od netii - 8 Mb LLU (Kraków)

Kalendarium:

25.07 - złożone zamówienie przez stronę www

27.07 - wizyta kuriera i podpisanie umowy

15.08 - informacja via sms o aktywacji 25.08

25.08 - wizyta kuriera z modemem

25.08 - finalne podłączenie internetu.

Póki co wszystko ładnie śmiga, oby tak dalej:)

Kvbvs ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

małem tą samą sytuację co Ty, netia ma 40 dni na realizację umowy, ruter dostaniesz na kilka dni przed realizacją kurierem, problem z informacją rzeczywiście jest, na infolinii nikt nic nie wie, często informują że umowę anulowano , nie wiadomo kto i dlaczego, a to dlatego że po podpisaniu umowy nikt od razu jej nie wklepuje do systemu, każdy sprzedawca zaglądając w system nie widzi twojej umowy i proponuje ci następną, podpisanie następnej automatycznie anuluje poprzednią i tak w kółko, czysty cyrk, umowy wklepywane są do systemu na ok dwa lub jeden tydzień przed terminem realizacji i tu jest cały problem, moja rada: nie podpisuj żadnych nowych umów chyba że chcesz coś zmienić, na infolinii 801 802 803 (płatne jak za jeden impuls rozmowy miejscowej) upieraj się żeby sprawdzili ci twoją umowę w dziale sprzedarzy czy takowa istnieje(musisz mieć nr umowy i pin abonenta z umowy), ja czekałem na realizację 41 dni, mam teraz netię 4M i nie żałuję czekania, poprzednio miałem neostradę, od czasu podłączenia nie ma żadnych problemów choć w okresie czekania na realizację też się nawkurzałem i nakląłem, z pomiaru prędkości na np: www.speedtest.net i na innych wycjhodzi mi że mam ok. 4.3M i to się nie zmienia, żadnych problemów jak bywało w neostradzie, powodzenia, jak masz jeszcze jakieś pytania to wal potem tu zajrzę, pozdrówka