NetiaSpot a DMZ

Witam. Jestem ‘szczęśliwym’ posiadaczem NetiaSpotu, po problemach z podłączeniem (5 dni oczekiwania na reakcję techników) nadszedł czas na konfigurację. I tutaj pojawia się problem, gdyż opcja DMZ nie przekierowywuje mojego wewnętrznego adresu IP na zewnętrzny, tylko po wpisaniu zewnętrznego IP pokazuje się strona logowania NetiaSpotu. Nie wiem, czy należy jeszcze coś przestawić, czy tak będzie i koniec.

Od strony wewnętrznej raczej będziesz miał stronę administracyjną modemu z zewnątrz było ok. Osobiście do konfiguracji modemów Pirelli musiałem dopisać jeszcze przekierowanie portu NAT na 80 port i wtedy od wewnątrz wpisując adres domeny pojawiła mi się strona. Nie znam dokładnie NS ale jak jest możliwść zmiany portu administracyjnego to bym go jeszcze zmienił z 80 na np. 800. Tak przynajmniej miałem możliwość zmiany na poprzednim modemie.

Nie wiem jak w netiaspocie, ale w niektórych routerach przyczyna takiego stanu rzeczy są ścieżki routowania.

Fakt, z zewnątrz moje zewnętrzne IP pokazuje zawartość wewnętrznego IP mojego komputera. Niestety nie znalazłem nigdzie opcji zmiany portu dla konsoli zarządzania Netia Spotem. Ogólnie z tym ustrojstwem mam ciągłe problemy, co chwila rozłącza sieć, że nie idzie normalnie korzystać z sieci, możliwe, że są to chwilowe problemy, ale jeśli nie, to zadzwonię do nich, bo od początku jest masakra z tym internetem.