NETLIMITER blokuje internet

Witam!

Od jakiegoś czasu korzystam z net limitera w wersji 1.30. Nigdy nie miałem z nim kłopotu, aż do teraz… Otóż po zainstalowaniu Windowsa Xp na nowym komputerze i uruchomieniu net limitera okazuje się , że nie mogę korzystać z internetu. Programik blokuje skutecznie wszelkie przeglądarki, programy pocztowe, Gadu-gadu itp… Jedyna rzecz, która działa normalnie to DC++. Problem znika w momencie kiedy usunę net limitera całkowicie z systemu. Próbowałem kilka razy za każdym razem to samo :frowning: Zaznaczę, że nie ustawiałem żadnych limitów, sam nie blokowałem żadnych programów. Programik sam z siebie “coś” blokuje i za żadne skarby nie mogę tego wyłączyć. W domu posiadam jeszcze drugi komputer (laptop), na którym również posiadam Windows Xp wraz z net limiterem, skonfigurowanym dokładnie w ten sam sposób i tam wszystko śmiga jak marzenie… Co może być przyczyną takiego zachowania i jak ewentualnie można to naprawić?

Pozdrawiam!

Może jakiś syf na kompie? Skanowałeś antywirem lub skanerem online?

Nie sądzę, komputer jest nowy, a net limitera uruchamiałem zaraz po wgraniu systemu i wszelkich sterowników oraz dodatków do systemu… Podobną sytuacje miałem gy uruchomiłem viste na poprzednim komputerze, ale tam po zmianie systemu na xp wszystko wróciło do normy.