NetPumper-znacie go?


(Btfrei) #1

Mam pewien problem dotyczy on tego, że chciałbym zainstalować program zwany NetPumper, ale nie wiem czy nie jest z tego typu programów co to są dialerami i przekierowywują na 0700.

Czy ktoś z was wie coś na temat tego programu?

Jeśli tak proszę o wszelkie informacje o nim będę za nie bardzo wdzięczna, szczególnie o tym czy to właśnie nie żaden z tych dialerów.

Z góry dziękuję :slight_smile:


(boczi) #2

Pobierz NetPumper

A TUTAJ - informacje dot. tego programu.


(Kiepas) #3

tak jak mówi kolega bociek :wink: możesz ściągać, faktem jest natomiast że takie programy często stają sie celem np. pliki netlimitera są przekształcane i stają sie spywarem. Pozatym polecam programik :wink:

PS fajny avatar


(Btfrei) #4

bardzo wam dziekuję za odpowiedź, naprawdę serdeczne dzięki :smiley:


(Noboo) #5

jako akcelerator pobierania plikow i z pewnoscia bezpieczny, wygodny i stabilny jest program FlashGet, ktory dostal wiele nagrod itp. jest darmowy, jedyne co jest na - to reklama ktora wyskakooje po wlaczeniu. uwazam ze jak na tak dobry program i prosty w obsludze reklama nie powinna zrazic do niczego. program jest poza tym po polsku. polecam:

http://www.amazesoft.com/


(Kiepas) #6

odnośnie seriala to nie to forum :stuck_out_tongue:


(Btfrei) #7

Noboo dzięki za odpowiedź ale chodziło mi konkretnie o NetPumpera, ale dzięki za cynk o FlashGet, zapamiętam na przyszłość :slight_smile: