Netsoccer - gra na wolną chwilę!

Netsoccer to gra zręcznościowa, która pomimo kiepskiej grafiki może wciągnąć na długie godziny!

Strona oficjalna: http://www.netsoccer.biz

Przykładowy screen: 12c15cc4164e3286m.png

Sterowanie:

Ruch - Mysz

Wślizg - A

Strzał/podanie: Lewy Przycisk Myszy

Czat - F3

Przed grą należy się zarejestrować. Do tej czynności przydatny może okazać się generator brazylijskiego pseudonimu

Po rejestracji możemy dołączyć do istniejących już serwerów lub stworzyć własny. W grze mamy różne opcję:

  • możemy zmieniać wygląd postaci

  • możemy tworzyć lub dołączać do drużyn

  • możemy sprawdzić statystyki graczy i drużyn

Tricki:

  • aby strzelić / podać po ziemi, należy trzymać kursor daleko od własnego piłkarza

  • aby strzelić / podać piłkę “górną” nalezy kursor ustawić blisko swojej postaci

  • o sile strzału decyduje wzkaźnik na górze ekranu

Gra zajmuje tylko 4.8 MB.

Miłej gry.

Cygan nie moge sie zalogowac! zarejestrowalem sie na tej stronce i zalogowalem sie na nniej a w grze nie moge

szkoda tylko ze nie chodzi na win98 ale gierka ogólnie wciągająca :slight_smile:

Dlaczego…?

Neo512 a najpierw musisz daj Create player w grze (wpisz nick i hasło takie jak przy rejestracji na stronie) a potem już możesz się zalogować (mi pomogło).

Aha a może utworzymy własną drużynę FC Piraci (Piraci od byłego loga DP) :smiley: :smiley:

Oczywiście jak wyszkolimy się w graniu

ok juz moge sie zalogowac ale jak w to grac? w ogóle nie wiem co zrobić żeby wejśc w mecz

Jestem za 8)

Kurde też nie wiem za bardzo jak w to dobrze zagrać, bo np. biegam przez minutę potem moja postać stanie i już nie biegnie.

A może ktoś kto gra w to dobrze napisał jak grać co robić żeby niegać tak szybko jak inni itp

Pozdrawiam

Ja też

:? Steruje się za pomocą myszki - po prostu ruszasz kursorem. Piłkarz wtedy się zatrzyma, jeżeli ustawisz kursor dokładnie na nim.

Można spróbować stworzyć własny serwer i poćwiczyć strzały itp.

Jeżeli ktoś nie może stawiać, to niech PW do mnie i postawie serv. Zagramy kiedy będę miał czas :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 03.07.2006 (Pon) 21:34

:doubt: Jeżeli już wejdziesz w netsoccer, następnie wchodzisz w Training (masz tu u góry) wybierasz serwer i wciskasz Join.

A jak np. dołączyć do klubu powiedzmy polskiego??

Hmmm…panowie to w końcu może jedna osoba stworzy drużynę, będzie naszym kapitanem :mrgreen: ??

Proponuję już teraz ustalić skład :slight_smile: Ja bym się nadawał na prawego pomocnika :wink:

Wasze sugestie … ?? :slight_smile:

jak ja troche pocwicze to moge zostac napastnikiem co coraz lepiej mi idzie proponije zeby Cygan zrobil druzyne bo on wystawil ten temat

Zgadzam się z neo512 :mrgreen: A druzyna mogłaby się nazywać hmmm … :-k “Dobreprogramy team” :mrgreen:

i takze proponuje aby kazdy mial nazwe zawodnika tak jak login na DP :lol: bedzie smieszniej

Racja :mrgreen: Kto wie … może kiedyś zdobędziemy jakieś mistrzostwo ?? :mrgreen:

Proponowałbym aby teraz powstała lista zawodników. Niech chętni się zgłaszają i na jakiej pozycji chcielby grać :slight_smile:

To tylko moja propozycja… w końcu niedługo zakończenie mundialu w Niemczech i “szał” piłkarski nieco pewnie spadnie :?

Myszak via Bramkarz :mrgreen:

Sebaqyk prawy pomocnik :mrgreen:

neo512 prawy napastnik lub lewy pomocnik :mrgreen:

Cieszy mnie, że nie pchacie się wszyscy do ataku :wink:

W netsoccerze to przeważnie wygląda tak, że wszyscy za piłką gonią :wink:

A co do naszego teamu, to radziłbym jeszcze poczekać :wink:

Może pogramy razem?

Tworze serwer:

nazwa: dobreprogramy

hasło: piraci

Mam nadzieję, że nie będzie lagów :wink: Ten serwer będę stawiał częściej, więc jeżeli go zobaczycie na liście serwerów to się dołączcie :slight_smile: