Netsoccer - gra na wolną chwilę!

Hehe ja też chętnie się dołacze :smiley: Cygan mam nadzieję, że serwer będziesz często włączał :mrgreen: .

OK. To ja będę Waszym trenerem :twisted:

Jaweł Panas się będę nazywał :lol:

Joke :wink:

Ja też się zgłaszam do drużyny jako zawodnik wszechstronny mogę grać na prwej pomocy, prawy napastnik lub w środku :):slight_smile: a może wymienimy na PW nasze numry gg żeby się dogadać kiedy gramy, poćwiczymy itp??

To ja może znajde sobie inną gierke albo drużyne … :mrgreen: (żart)

Dobrze, że przez “P” :mrgreen:

A jak sie podłaczyć do:

??

Złączono Posta : 04.07.2006 (Wto) 15:07

Dobra już wiem jak tylko że nie moge znaleźć drużyny “dobreprogramy” :evil:

nie możesz znaleść drużyny bo pewnie Cygan nie wyłączył serwa a możesz napisać jak podłączyć się do drużyny dobreprogramy??

PS a ja dalej mam problem tym że moja postać pobiega z 30 sekund potem stanie i znowu wchodzi na boisko :? Jak to naprawić

Błąd Don Romano chyba nie może znaleźć serwa bo Cygan go nie włączył :slight_smile:

Najlepiej zrobić tak: gdy Cygan nie włączy serwa a jakiś user z db będzie grał w netsoccera, niech on po prostu go stworzy (oczywiście z hasłem) :slight_smile:

PS.To tylko moja propozycja

Umówmy sie na damą godzinę i pograjmy

Sebaqyk oczywiście dzięki za to że mnie poprawiłeś, mój błąd za co prepraszam :oops: właśnie albo tak jak pisałem wcześniej wymieńmy się numerami gg i pod gg się dogadajmy :smiley:

9006353 (jest w profilu)

Równie dobrze ktoś inny może stworzyć serwer. Jest tam opcja “create server”. Myślę, że najlepiej to będzie kiedy dodamy się na liste gg, będziemy mogli grupowo rozmawiać.

mój nr gg 8028801 moge grac w każdej chwili :mrgreen:

Złączono Posta : 04.07.2006 (Wto) 21:16

siemka gramy o 21 45 ( w przerwie meczu)

moje gg 5002480 jak coś zagadywać nawet jak niedostepny

Ja też chetnie zagram w drużynie GG:4763004 zagadywac nawet jak niedostepny

a gdzie się tam wogóle grać na stronie??i gdzie się naciska żeby zagrać jakiś meczyk?

Ja też mogę zagrać :] Żadna pozycja mi nie straszna :smiley: Najpierw trochę poćwiczę i będzie git.

GG:7168107 :stuck_out_tongue:

to może konkurs na nazwe zespołu?? najpierw propozycje, a potem ankieta :wink:

quistson -> prawa pomoc/prawy atak

a i proponuje nowy temat dla chętnych do reprezentacji. a kapitanem wg mnie powinien byc Cygan - pomysłodawca.

g: 6071404

Ja też bym chętnie zagrał w waszym teamie. Moge grać na prawej lub srodkowej pomocy. Ewentualnie w obronie.

mogę należeć do czyjejś drużyny??? :smilecolros:

Jeśli są jeszcze gracze i fani Juve to zapraszam do drużyny.

Nazwa drużyny: Juventus Turyn

Zawodnicy których można wybierać to:

Napastnicy:

A. Del Piero

D. Trezeguet

M. Zalayeta

T. Guzman

R. Palladino

V. Bojinov

Pomocnicy:

C. Zanetti

G. Giannichedda

P. Nedved

C. Marchisio

M. G. Camoranesi

M. Paro

P. De Ceglie

M. Marchionni

Obrońcy:

J. A. Boumsong

A. Birindelli

G. Chiellini

R. Kovac

I. Tudor

F. Piccolo

F. Balzaretti

J. Zebina

N. Legrottagile

O. Urbano