Netstumbler

Witam. Mam problem z programem Netstumbler, mianowicie chcialem sie nim troche pobawic i poszukac jakichs sieci bezprzewodowych. Posiadam antene kierunkową oraz karte sieciową sis 900 Fast ethernet (czy cos takiego). Jednak gdy uruchomie ten program (NetStumbler) to w zakladce “device” jest ta moja karta sieciowa, jednakze jest taka jakby niedostepna i obok pisze “Unknown Device”. Czyli nieznane urzadzenie. Czyzby ten program nie wspolpracowal z tego rodzaju kartami?? Prosze o odpowiedz.

P.S. Do karty zainstalowalem niezbedne sterowniki…

Z góry dziekuje i pozdrawiam!

Witam

Miałem podobny problem z kartą sieci bezprzewodowej w laptopie, tu: viewtopic.php?f=15&t=217700 był poruszany ten temat.

Ale tak się zastanawiam czy ta karta której nazwę podałeś jest kartą sieci bezprzewodowej.

Pozdr.

Zdzisław

To znaczy ta karta i antena to mi zostały jak dawno mialem radiówke.Nie znam sie za bardzo na tym… Myslalem ze moge tym sprzętem podlaczyc sie do sieci bezprzewodowej…

Zobacz na stronie Netstumblera jakie karty on obsługuje,

do sieci zapewne można się podłączyć, pod warunkiem ze nie jest zabezpieczona lub nie ma włączonego filtrowania adresów MAC

A co do Twojej karty sieciowej

, to po wpisaniu jej nazwy w Google większość wyszukanych odpowiedzi wskazuje na to że ta karta jest zintegrowana na płycie głównej firmy ECS.

Ale nie jest to karta sieci bezprzewodowej, tylko zwykła sieciówka LAN.

Pozdr.

Zdzisław

Mam dokładnie to samo z moją sieciówką LAN. NVIDIA nForce Networking Controller i obok napis Unknown Device. Normalka, bo program obsługuje tylko sieci bezprzewodowe. Ale już z moją bezprzewodową 'sieciówką" jest wszystko Ok i działa znakomicie.