New Komputer. Napiszcie czy sie oplaca

Witam, zbieram pieniadze na nowego kompa, na allegro zauwazylem ten :

http://www.allegro.pl/item262866944_now … promo.html

Jak myslicie, oplaca sie ? Dysku nie ma - to jest mi jak najbardziej na reke, poniewaz zeszlego roku kupilem i bym przelozyl. Jest gwarancja, sprzecik nowy, gosciu ma ponad 5000pozytywow.

Na kompa chce wydac max 600zl. watpie, ze dostane lepszy sprzecik za tyle.

Co sadzicie ?

//edit

Aha, jeszcze cos. Czy te nowsze gry ( typu NFS:PS; wiedzmin itp.) rusza ?

Z gory dzienki :slight_smile:

na początek może być !!

Nie znam sie na tym, ale jezeli bym nie wymienil zasilacza, to beda problemy jakies ?

karta grafiki zintegrowana-nie pograsz sobie za dużo

może lepiej cos złożyć samemu(tz. pomożemy :lol: )

http://www.oc-forum.org/index.php?showtopic=13020

Polecicie mi cos z allegro ? Do 600zl i z gwarancja ? Nie chce za bardzo skladac samemu, bo po prostu sie na tym nie znam =/ wolalbym od razu kupic skrzynke i tylko monitor myszke itp podlaczyc :slight_smile: Troche na leniwca ale pewniejsze.

Witam! Nie wiem czy zauwazyles ale ten niby komputer jest bez twardego dysku i nagrywarki (nic nie pisza o napedzie optycznym innym) wiec podejrzewam ze trzeba obydwie rzeczy dokupic. Na zintegrowanej karcie raczej nie pograsz w nowe gry ale na poczatek moze byc, pozniej mozna dokupic lepsza grafe. Ja bym tego nie kupil bo to jest naciagactwo klienta. Klient kupi i sie zdziwi ze mu komp nie chodzi. Pozdrawiam

nie kupuj złożonych kompów!

sam sobie go złóż a my zasegurujemy najlepszego kompa za tą kase

Są różne tutoriale o składaniu komputera.

-> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=134962

600zł to jest za mało na całą skrzynkę !!

kurde 600zł to bardzo mało… niebędziesz nawet miał 2 rdzeni…

Nie potrzebuje kompa petardy, bo nie jestem nalogowym graczem. Procek by mi styknal taki jak w linku ktory podalem. Grafa to myslalem 256 ale jezeli nie da rady to 128.

Doradzicie cos ?

//

btw. Dysk jak pisalem wczesniej mam. Nagrywarke tez mam z tego obecnego kompa.

te gry wymagają lepszego kompa… petarda komp to coś w stylu kompa wizzz-a… za 1000zł to jest średniak :stuck_out_tongue:

mój to klasyka :smiley:

Grafika i zasilacz do wymiany reszta może zostać :slight_smile:

zintegrowana grafika do prac biurowych może być !!

eee… no to po co mam mam zakupic tego kompa, skoro bede musial znow wymieniac :confused: ?

Polecicie mi cos do 600zl ? Juz te gry nfs itp sobie podaruje.

Będzie miał dwa rdzenie na zintegrowanej grafie GeForce 6100 czy Radeon X1250.

AMD Athlon 64 X2 4000+ 2.1 GHz

Foxconn A690GM2MA-8KRS2H

Corsair DDR2 1 GB 667 MHz

Fortron 350W lub Delta 350/400W z allegro

Obudowa Mustang też z allegro

Jak chce pograć w NFS PS to musi dokupić lepszą grafe Palit GeForce 7300GT Sonic wtedy cena jest większa 830 zł a jak chce pograć na większych detalach i większej rozdzielczości to trzeba wydać 1000 zł z grafą Palit GeForce 8600GT Sonic+.

wszystko pięknie ale z treści wątku można wywnioskować że w cenie 600zł kolega chce kupić gotową obudowę (włącznie z dyskiem twardym i napędem) czego brakuje w tej propozycji…

No nie koniecznie. Bardziej by mi bylo na reke kupic skrzynke bez dysku ani napedu :slight_smile:

czyli te podzespoły już masz :slight_smile: nie napisałeś o tym w 1 poście co utrudniło polecenie czegokolwiek… jakie masz te podzespoły ??