New Tab Plus konfiguracja

Czy korzysta ktoś z tego dodatku do Mozilli Fiirefox???

Pytasz tak tylko z ciekawości czy masz jakiś problem z nim? Swego czasu go testowałem…

Mam problem, bo ustawiłem sobie witrynki z których często korzystam i do momentu czyszczenia CCleanerem moje ustawienia były zapisane, ale po czyszczeniu wrócił do ustawień domyślnych czyli witryn z których wogóle nie korzystam, chyba musze zmienić ustawienia w CCleanerze, nie jestem pewien bo inaczej historia będzie się powtarzać ???

Odhacz w CCleaner:

 

post-121324-0-48897900-1390218274_thumb.

 

Jednak poszukaj w rozszerzeniu opcji “przypnij”, powinno pamiętać Twoje strony i w czasie czyszczenia usunąć tylko miniatury. Zastanawiam się dlaczego korzystasz z dodatku skoro Lis oferuje podobną opcję. Korzystam z niej, mam 16 stron przypiętych (wymaga małej zmiany w about:config) :slight_smile:

a mógłbyś krótko krok po kroku napisać jak zacząć korzystać z tego dodatku, który polecasz, bo rzeczywiście ten New Tab Plus coś nie za bardzo mi chodzi…

To nie jest dodatek, to jest domyślnie w Firefox, wyłącz Swój dodatek-> użyj przycisku nowa karta -> będziesz widział coś podobnego do dodatku -> wchodzisz Sobie na stronę i późnej ją przypinasz. Tu masz pełną instrukcję https://support.mozilla.org/pl/kb/strona-nowej-karty-latwy-i-szybki-dostep-do-ulubio :slight_smile:

Dzięki serdeczne! !!