News ! W HTML

Czy jest news w html

Takiego czegoś to się chyba nie da w JS zrobić, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :roll:

Możesz użyć systemu newsów i za pomocą include wstawić w plik html. Jednak plik index robis w php a to nie jest problem.

a zrobisz mi lazikar

Paweł w sieci masz wiele gotowych skryptów newsów, tylko ściągać i instalować

podaj cie mi link do jakiegoś newsa i proszę was o krok po kroku jak wstawic go do webpark.pl

i tu jest problem, gdyż webpark w wersji darmowej nie posiada obsługi php

i ja tak chce zrobić ze strone w html mam w webpark.pl a sytem newsów wgram do Forall.pl i chce zrobić ze ze strony forall.pl jakos wstawić skrypt otwierający newsa ze strony forall.pl

jeżeli newsy mają być na stronie głownej, to uzyskać to jedynie po przez ramki na webparku. a co do samych skryptów to poszukaj na stronach zamieszczonych w tym temacie

a jak mam zrobić te ramki

o ramkach możesz poczytać w dowolnym kusisie html np. w tym

ewentualnie w pliku index.html na webparku zrobić automatyczne przekierowanie do strony z newsami na forall.pl, po przez

jonias podaj mi jakiś link do fajnego NEWSA

może ten z którego sam kożystam: QLnews

Skrypt przeznaczony do obsługi informacji o nowościach na stronach WWW. Do działania nie jest wymagana baza danych SQL, ponieważ wszystkie dane przechowywane są w plikach tekstowych. Niezbędny jest jednak serwer WWW (zalecany Apache) z obsługą języka PHP w wersji 4.1.0 lub nowszej. Skrypt posiada możliwość utworzenia wielu kont użytkowników i nadawnia im odpowiednich praw dostępu (Newsman lub Administrator), dzięki czemu system może obsługiwać praktycznie nieograniczona liczba uprawnionych osób. W pliku readme.html zawarte są wszelkie instrukcje, odnoszące się do instalacji jak i obsługi systemu.

http://www.kasart98.com/pafiledb.php?action=file&id=6

:arrow: FusionNews - Rozbudowany skrypt; Wymaga : PHP

:arrow: BLOB::News - Skrypt BTM’a - było Blob-News; Wymaga : PHP

:arrow: phpNewsManager - Dość rozbudowany system newsów; Wymaga : PHP + SQL

:arrow: News Asystent - Jeden z lepszych w Polsce; Wymaga : PHP