Nfs carbon drift w miescie

witam mam problem nie mam drifta w mieście wchodze w szybki wyścig i tam niema grę przeszedłem seria prób 100 % kariera też wszystko mam odblokowane , gra jest oryginalna

Drifta w mieście :?: Nie rozumie, ale może chodzi Ci o to. W tej grze drift jest tylko na torach i w kanionie.

byłem u kolegi on ma drifta w canionie , halach i w mieście a ja mam tylko canion i hale

halach :?: z tego co wiem to nie w halach tylko to sa zwykle tory wyscigowe “na świeżym powietrzu”, a nie na hali.

Mowie ze sa tylko wyscigi w kanionie i na tych torach :!:

tu masz 2 linki oglądnij se i nie próbuj w mawiać ze to np. w canionie

Pit23

nie wiem czy zauwazyles ale to byla gra przez neta. a tam on jest :slight_smile:

jakoś mam oryginała i nie widze w necie drifta

qrde w carbonie wchodzisz w rozgrywke sieciowa, jak nie masz to tworzysz konto na EA i grasz

widze ze niedostane odpowiedzi na moje pytanie no ale … są ludzie i taborety

Pit23

czy ty jestes nie normalny :?: mowia Ci to dwie osoby a ty sie nadal upierasz :o masz tylko drift po miescie podczas rozgrywki sieciowej. a jak juz taki jestes madry i mowisz ze Twoj kolega ma drift w miescie to sie go zapytaj jak to sie stalo ze on ma a nikt inny nie :!:

podalem 2 linki do driftu o ten drift mi chodzi

qrde przeciez my ci mowimy ze to jest przez rozgrywke sieciowa a nie w trybie single, zreszta masz napisane w intrukcji jak wejsc w ten tryb

sorry za odkop ale sie nie zgodze. jest drift w miescie ale tylko w wlasnym wyscigu