Nfs: carbon ogromny problem

siemka wszystkim. Mam problem, a mianowicie chodzi o to ze jak uruchamiam gre to wyskakuje mi: Wystąpił problem z aplikacją NFSC.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

W pliku readme czytalem ze sterowniki do ati musza byc minimum 6.8(catalyst). Ja mam ati 9250 i problem jest taki ze tych sterow u mnie nie idzie zainstalowac i ze podobno ati przestalo robic nowe stery do graficznych takich 9250 i ponizej. W wymaganiach pisze natomiast ze carbon obsluguje 9250. Prosze o pomoc!!

Czy to moze byc rowniez wina procka mam durona 900 mhz przez to ze nie obsluguje instrukcji sse??

Prosze o pomoc! !!

Prawdopodobnie to wina procesora Duron 900 MHz bo wymagania tej gry to procesor minimum 1700 MHz

ale u jednego kumpla na 800 mhz chodzi a jak bym zmienil na athlona xp 1.7 ghz to powinno pomoc i gra bedzie chodzic??

Jak byś zmienił na Athlona XP 1.7 to gra będzie chodzić, ile masz pamięci Ram?

Gra orginalna?

Najlepiej to przeinstaluj grę oraz sterowniki zmień na nowsze(nie najnowsze)

ramu 384 mb

a sterowniki to wszystkie grafa catalyst 6.5 bios aktualizowany directx tez nowencja cos jeszcze??

Witaj

Kup sobie w Allegro lub w sklepie jeden moduł pamięci RAM o wielkości 512 MB. Jeśli posiadasz Windows XP to bez 768 MB nie marz nawet o płynnej grafice i stabilnej grze. Przy okazji przetestuj pamięć programem memtest.

ta jasne. Chyba widać jeśli ma słaby procesor to płyta główna ma ogranicznik i prawdopodobnie nie obsłuży takiej wielkości pamięci RAM.

Nie odpowiedziałeś na pytanie :stuck_out_tongue:

a ja mam ten sam problem ale mam kompa Athlona 1.2 GHz ramu 640 xp sp2 i nie wiem co jest pokazuje sie ten sam problem kto pomoze

raczej pewnie macie ściagnięte z neta ja mam orginała i mi nie wyskakuje ten błąd, mój kolega sobie ściągnał z neta i mu to wyskakiwało, a po 2 jak by ci nie miało pójść to raczej gra nie powinna się uruchomić

Ja mam 512 ramu gf5700le samprona 2500+ i gra chodzi mi na najwyższych detalach :wink:

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 21:10

i windowsa Xp

Odpowiedzcie mi na jedno, ale jakże znaczące pytanie: gra oryginalna ?? :stuck_out_tongue:

jak nie chce odpowiadac to pewnie nie :slight_smile:

Ten błąd występuje na pirackich wersjach. Tyle.