Nfs: carbon ogromny problem

(Maras1992) #1

siemka wszystkim. Mam problem, a mianowicie chodzi o to ze jak uruchamiam gre to wyskakuje mi: Wystąpił problem z aplikacją NFSC.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

W pliku readme czytalem ze sterowniki do ati musza byc minimum 6.8(catalyst). Ja mam ati 9250 i problem jest taki ze tych sterow u mnie nie idzie zainstalowac i ze podobno ati przestalo robic nowe stery do graficznych takich 9250 i ponizej. W wymaganiach pisze natomiast ze carbon obsluguje 9250. Prosze o pomoc!!

Czy to moze byc rowniez wina procka mam durona 900 mhz przez to ze nie obsluguje instrukcji sse??

Prosze o pomoc! !!

(Emilmlo) #2

Prawdopodobnie to wina procesora Duron 900 MHz bo wymagania tej gry to procesor minimum 1700 MHz

(Maras1992) #3

ale u jednego kumpla na 800 mhz chodzi a jak bym zmienil na athlona xp 1.7 ghz to powinno pomoc i gra bedzie chodzic??

(Emilmlo) #4

Jak byś zmienił na Athlona XP 1.7 to gra będzie chodzić, ile masz pamięci Ram?

(Błażej) #5

Gra orginalna?

Najlepiej to przeinstaluj grę oraz sterowniki zmień na nowsze(nie najnowsze)

(Maras1992) #6

ramu 384 mb

a sterowniki to wszystkie grafa catalyst 6.5 bios aktualizowany directx tez nowencja cos jeszcze??

(Banasiak Jerzy) #7

Witaj

Kup sobie w Allegro lub w sklepie jeden moduł pamięci RAM o wielkości 512 MB. Jeśli posiadasz Windows XP to bez 768 MB nie marz nawet o płynnej grafice i stabilnej grze. Przy okazji przetestuj pamięć programem memtest.

(Danielm86) #8

ta jasne. Chyba widać jeśli ma słaby procesor to płyta główna ma ogranicznik i prawdopodobnie nie obsłuży takiej wielkości pamięci RAM.

(dawidos) #9

Nie odpowiedziałeś na pytanie :stuck_out_tongue:

(Kamilo 13) #10

a ja mam ten sam problem ale mam kompa Athlona 1.2 GHz ramu 640 xp sp2 i nie wiem co jest pokazuje sie ten sam problem kto pomoze

(Pax555) #11

raczej pewnie macie ściagnięte z neta ja mam orginała i mi nie wyskakuje ten błąd, mój kolega sobie ściągnał z neta i mu to wyskakiwało, a po 2 jak by ci nie miało pójść to raczej gra nie powinna się uruchomić

(Pucus007) #12

Ja mam 512 ramu gf5700le samprona 2500+ i gra chodzi mi na najwyższych detalach :wink:

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 21:10

i windowsa Xp

(dawidos) #13

Odpowiedzcie mi na jedno, ale jakże znaczące pytanie: gra oryginalna ?? :stuck_out_tongue:

(Dupek1000) #14

jak nie chce odpowiadac to pewnie nie :slight_smile:

(system) #15

Ten błąd występuje na pirackich wersjach. Tyle.