NFS:Carbon - Problem

Witam,

Moja konfiguracja podana jest na dole i mam taki problem, że gra cały czas się ścina i nie wiem dlaczego. Ktoś wie dlaczego i co należy zrobić??

Gra oryginalna ??

Taak w 100% orginalna

Wgrane najnowsze patche ?? http://www.polska.ea.com/downloads/*/8774/23/

hhhmm nieee, kupowałem z jakiejś złotej edycji lub coś w tym rodzaju i myślałem że EA chociaż o to zadba spróbuje. THX

Może być także jakiś syf na komputerze…Czy inne gry działają normalnie ??

Taaa inne w najlepszym porządku

To dlatego,że masz zbyt mało pamięci ram.Gdybyś miał zainstalowany Windows XP to gra chodziła by płynnie,lecz niestety na Windows Vista 2 GB pamięci ram to zdecydowanie zamało by sobie pograć płynnie w Carbona.To dlatego że sam system Vista potrzebuje 2 GB ram na sam start i prawie całą tą pamięć pożera.Wszystkie wymagania jakiejkolwiek gry na Windows Vista są podwojone,czyli jeżeli na Windows XP jakaś gra potrzebuje 512 MB pamięci ram to pod Windows Vista potrzebne będzie już 1 GB pamięci ram

To spróbuj z tymi patchami :wink:

hhmm może w rzeczywistości, jednakże FIFA 08 działa całkowicie płynnie.

Alersjor , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

=D> #-o [-X

Mam się smiać HAHAHA od kiedy Vista zżera 2 gb ram ona zżera 05. Gb ram więc nie wiem jakie głupoty normalnie prawie spadłem z krzesła… Chyba ze mną jest coś nie tak @ Gb ram to wysatczająca ilość loooooooooooool ale mam podniete z twojego posta Ta gra nie wyszła pdo Vistę no ale możesz sprubować poszukać łatkę jest gdzieś taka co wyłącza mniej więcej system i działa tylko gra czyli system daje całą pamieć ram grze… HAHAHHA ALE ŚMIECH Scorpion18 hahahah