NFS Carbon - resetuje się komputer

(Fredfis) #1

Witam! Mam problem z gra nfs carbon. Gdy włączam grę wszystko jest spoko, ale po 2 wyscigach albo komp sie calkowicie restartuje albo wraca do windowsa. Mam: Athlona 2400xp +, pamięć 512, karte graf. nvida asus n6200 więc mój komputer spełnia wymagania systemowe gry. To już nie wiem o co chodzi?! Pomóżcie! !!

Z góry dzięki! :lol:

(strażak) #2

Poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=#823710

(Fredfis) #3

MarXciN tak mam orginala

(Fredfis) #4

strażak pacha 1.3 mam a wylaczenie AVG nic nie zmienia, defragmentacja takze

(Fredfis) #5

strażak teraz sprawdzałem to nie tylko na carbonie tak sie dziej, na fifie 06wc i 07 tak samo tylko ze musze dluzej pograc

(JNJN) #6

OTy-kosmos.JNJN

(Fredfis) #7

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2007-dmym życzy Fred :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Robert Warszawa) #8

Miałem podobny problem. Komp mi się restartował po jakimś czasie gdy grałem... Ale wizyty w serwisie coś dały...no nie wiem... radiator wymieniony, ale problemik nadal był. Pewnego dnia ot tak wiząłem zainstalowałem najnowsze sterowniki, itd i jakoś teraz gry się nie "psują..." tzn. nie restartuje się komp - wypróbuj tom metode!

(Fredfis) #9

to to zrobilem na poczatku ;] ale podejrzewam ze moj procek zle wspolpracuje z plyta glowna albo bios mi sie schrzanil strazak co ty o tym myslisz? czy to moze byc od tego?

(strażak) #10

Moim skromnym zdaniem jeżeli procesor źle by współpracował z płytą, lub źle działajacy bios to komp by się wieszał i restartował nie tylko na grach.

Pozdrawiam.

(Fredfis) #11

no bo tak jest ;/ (jak nie gram to po jakiejs godzinie sam sie restartuje)

Złączono Posta : 05.01.2007 (Pią) 15:53

Udalo mi sie! Wiem od czego to bylo... wystarczylo tylko zrbic test pamieci. okazalo sie ze jedna z kosci zle dzialala jupiii :slight_smile: