Nfs Most Wanded

mam pytanko dopiero zaczelem grac ta gre i mam problem z wyscigami do gazety czyli zdjec.podjezdzam pod ten wyscg daje "enter"i nic

moze musze ulepszyc samochod czy cos w tym stylu???

jakim symbolem jest oznaczony ten wyscig ?? bo nie wiem zabardzo o co ci chodzi :roll:

taka muszelka pomaranczowa czy cos w tym stylu

jakie gazety :? gdzie :?

Zapewne chodzi ci o wyścigi oznaczone takim pomarańczowym aparatem. To nie są żadne zdjęcia do gazety! To jest pamiar prędkości, może nie zauwazyłeś, ale jak do niego podjeżdżasz to na górnym pasku zaczyna migać ta strzałka, tak jak to się dzieje, gdy w pobliżu jest radiowóz policji. Żeby zaliczyć ten wyścig/próbę (nie wiem jak to nazwać) należy przejechać w tym miejscu z możliwie jak największą prędkością, wtedy zostanie ci zrobione zdjęcie (tak jak to sie dzieje przy narmalnych radarach drogowych) i dostaniesz mandat (pieniądze zostaną doliczone do poprzednich wykroczeń). Mam nadzieję, że rozwiązałem twój problem.

dzieki pomogles mi.Dopiero zaczelem grac i nie wiem o co tej grze chodzi

jak wam idzie w karieze

bo mi najwiekszy problem sprawia nabic ta kwote wykroczen moze macie jakis sposob podzielcie sie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

jezdzić po drogach jak wariat - po poboczu po chodnikach, zdeżać się z innymi samochodami a zwłaszcza z policją ta część kariery jest najłatwiejsza jak dla mnie.

mnie jak policja niechce gonic to nie goni a jak zacznie to juz im nie umiem uciec :confused:

A jakim autami jeezdzicie ??

I na ilu % jestescie bo ja na 53 ??

mam do dyspozycji:

Mitsubishi Ecplipse*

Porsche Cayman S

Aston Martin DB9*

Lamborghini Gallardo

Chevrolet Corvette

Porsche 911Turbo*

*kupione

63%

:slight_smile:

A jakie bys polecil ?? i dlaczego ??

Aston martin DB9

Carera S

Mercedes benz [pierwszy]

Lamborgini GAllardo na full najlepszy samochód w grze

Evo vIII

Toyota supra

Eclipse

Audi TT

reszta to @#$@^%@

Niewiedzieć czemu Ford mustang GT nie zalicza sie do tej grupy

P@WEŁ_1990 świetnie jeździ się Caymanem S - ogólnie :slight_smile:

wybornie prowadzi się 911TurboS - to jest mój numer 1 :!:

a resztą autek jeżdżę dla rozrywki :lol:

extra jest Mercedes SL 600, ale drogi :lol:

Dobra pewnie głupie pytanie ale jak uciec przed policją jak juz mam te całe Cooldown wiezdzam w ten punkcik i co wtedy trzeba zrobic??Prosze pomóżcie mam już 50,000 do zapłacenia za mandaty! !!

Nie musisz płacić za żadne mandaty, chyba tylko wtedy jeżeli cibie złapią to za ilość wykroczeń płacisz i zniszczenia.

Pewnie chodzi ci o 50,000 BOUNTY masz. Im więcej masz Bounty tym lepiej. Jest to potrzebne aby przechodzić kolejnych ludzi z blacklist.

A jak masz już Cooldown to musisz dopilonować aby doszedł ten pasek do końca, w tym czasie policja jest troche zdezorientowana. Najlepiej jedź do niebieskich kółek na mapie aby się schować. W tych miejscach pokazuje się hiding i cooldown rośnie szybciej.

Witam żeby nie zakładać nowego topica napisze w tym.

Mam problem, otóż żaden z trainerów na dodanie pieniędzy mi nie działa, dlaczego ? Jak ktoś zna odpowiedź na to pytanie proszę powiedzieć !

A i nie mówić żebym grał bez kodów czy coś w tym stylu, jestem drugi na liście i poprostu ta gra mnie znudziła. Chce mieć 10 mln dolarów i kupować jakie samochody chce i tuningować je jak chce

Co do % po przejściu razora mam bodajrze 83%, a na drugim profilu (2 raz przechodze gre) chyba 30%

Wózki:

Vauxhall Monaro VXR - mój ulubiony, uwielbiam dźwiek jego silnika (ten po tuningu silnika na max), a także sposób, jaki się prowadzi (lubię tą lekką nadsterowność)

Porshe Cayman S - zabrałem temu cieciowi pt. “Baron” - dobry wózek, świetnie się prowadzi, zwrotny i dość szybki

Mercedes MCLaren SLR - trzymam go raczej ot tak, jako trofeum (również wygrany w pink slips), aczkolwiek też niezły i czesem nim jeżdże

Dodge Viper - też raczej trzymam go jako trofeum z pink slips

Na drugim profilu:

Ford Mustang GT - rasowy muscle car, który dobrze jedzie tylko na wprost :D. Ale mam sentyment do muscle carów.

Porshe Cayman S - nie mogłem sobie go odpuścić

I zamierzam znowu kupić Vauxhalla Monaro.