NFS:Most Wanted błyskająca kolorami tekstura

(Gruberek) #1

Kupiłem sobie NFS:MW ale po zainstalowaniu go na kompa (GeForce FX 5200, Intel Pentium 4 2.4GHz) z najnowszymi sterownikami i DirectX 9.0c. Ale od chwili włączenia gry niektóre elementy "mrygają" różnymi kolorami ale najczęściej niebiesko-zielonym. mryganie zaczyna się od ekranu "wczytywanie"

(Kalin 93) #2

Sprawdz temperature karty graficznej

(Gruberek) #3

nie bardzo wiem jak bo próbowałem przez HWMonitor i EVEREST Home Edition ale ani w jednym ani w drugim nie pokazywało mi temperatury karty.

(Rafir14) #4

Zainstaluj może najnowsze sterowniki do karty graficznej. Mam taką samą kartę graficzną ;] Miałem podobny problem, tylko że z GTA Vice City.

W tedy mi się obraz załamywał i mrugało cały czas. Zainstalowanie najnowszych sterowników u mnie pomogło :slight_smile:

(Gruberek) #5

ehh :roll:

(klopas) #6

zainstalowałeś najnowsze? pogieło cię? :stuck_out_tongue: odinstaluj te co masz i instaluj 53.03... najlepsze dla fx 5200 (wiem bo sam miałem FX 5200... ba, nawet dalej mam... tyle że na półce :stuck_out_tongue: )

(Gruberek) #7

miałem te co mówisz albo coś koło tego i tez to miałem myślałem że nowe stary coś pomogą. A dlaczego nowsze są gorsze?

(Matek) #8

Bo są zoptymalizowane pod nowe karty, a te stare osiągają na nich niższą wydajność niż na tych starszych, które są optymlizowane właśnie pod nie.

(Gruberek) #9

no to co można zrobić? Jak miałem stare stery to było dokładnie to samo.

EDIT:

Jednak to się karta przegrzewała, wiatraczek zapchał się kurzem i się zatrzymał. ^^