NFS:Most Wanted błyskająca kolorami tekstura

Kupiłem sobie NFS:MW ale po zainstalowaniu go na kompa (GeForce FX 5200, Intel Pentium 4 2.4GHz) z najnowszymi sterownikami i DirectX 9.0c. Ale od chwili włączenia gry niektóre elementy “mrygają” różnymi kolorami ale najczęściej niebiesko-zielonym. mryganie zaczyna się od ekranu “wczytywanie”

Sprawdz temperature karty graficznej

nie bardzo wiem jak bo próbowałem przez HWMonitor i EVEREST Home Edition ale ani w jednym ani w drugim nie pokazywało mi temperatury karty.

Zainstaluj może najnowsze sterowniki do karty graficznej. Mam taką samą kartę graficzną ;] Miałem podobny problem, tylko że z GTA Vice City.

W tedy mi się obraz załamywał i mrugało cały czas. Zainstalowanie najnowszych sterowników u mnie pomogło :slight_smile:

ehh :roll:

zainstalowałeś najnowsze? pogieło cię? :stuck_out_tongue: odinstaluj te co masz i instaluj 53.03… najlepsze dla fx 5200 (wiem bo sam miałem FX 5200… ba, nawet dalej mam… tyle że na półce :stuck_out_tongue: )

miałem te co mówisz albo coś koło tego i tez to miałem myślałem że nowe stary coś pomogą. A dlaczego nowsze są gorsze?

Bo są zoptymalizowane pod nowe karty, a te stare osiągają na nich niższą wydajność niż na tych starszych, które są optymlizowane właśnie pod nie.

no to co można zrobić? Jak miałem stare stery to było dokładnie to samo.

EDIT:

Jednak to się karta przegrzewała, wiatraczek zapchał się kurzem i się zatrzymał. ^^