NFS MOST WANTED Demo - Problem

Witajcie

Ma problem z gierką mianowicie: Gierka się zainstalowała poprawnie, ale są problemy z filmikiem, strasznie sie zacina i na da sie go wyłączyć. Podobny problem miałem z colinem 2005, zaraz na poczatku wystepował błąd i gierka sie nie uruchomiała. Rozwiązaniem wtedy było dopisanie do skrutu NoVideo. Wtedy omijało sie filmik i gra ruszała. Co do NFS to zmieniłem nawet sterowniki. Poprzedni miałem bardzo stare 44.xx i sie cieła, po zmianie na najnowsze ze strony nvidia problem dalej sie powtarza (możę minimalnie mniej się zacina) Myślicie, że problem leży tylko i wyłącznie w doborze sterowników czy szukać rozwiązania gdzie indziej.

Moja konfiguracja athlon xp barton 2800, abit-nf7s2g, 2x Kingston 256 dual 400Mhz, Msi 5700fx 128 ram 128 bit vivo, neotec V4200 420W Seagate 40 gb

Ja myślę iż problem leży po stronie karty graficznej :roll: Powiem więcej według mnie jest to niemal pewne - seria GF 5xxx nie była dobrą i nigdy nie będzie.

moze sterowniki masz za stare ja mam GF 2 Mx 64 i mi ta gra chodzi normalnie

mazek a czytac ze zrozumieniem potrafisz ?

skad mam wiedziec jakie on ma najnowsze ja mam 76xx a u niego nowe moga byc 63xx

no jak sa najnowsze to chyba jedne ?

Czy jest wiecej najnowszych ;/

Moga byc nowe ale najnowsze sa tylko jedne ;/