Nfs:mw

problem jest taki : wygrałem z razorem te 5 wyścigów i teraz ściga mnie ta cała policja gdzie sie najlepiej schować żeby zrobić"ucieczke"??? prosze o sprawdzone razdy czyli takie które już ktoś sprawdzil i sie to udało! :slight_smile:

jedź chłopie przed siebie i nie wymyślaj gdzie się schować :stuck_out_tongue:

jak uda ci się w końcu zgubić pościg to dostaniesz info gdzie masz pojechać żeby zakończyć grę :slight_smile:

jedź, jedź, jedź…:stuck_out_tongue: jak juz “daleko” zajedziesz to Ci sie pokarzą takie mrygające kułeczka na mapce, jak tam wjedziesz to “szybciej uciekniesz” przed policją !!

acha i to nie ten dział (chyba :lol: )

ALe macie problemy to ja tu musze sztucznie sobie tłok z policjantami robić żeby mnie gonili a wy sie pytacie jak uciec…

Kilka skrętów, kilka przejazdów pod cieżarówka i po kłopocie :confused:

aleto mam cały czas uciekać i to zalży od długości pościgu?? ok.ilu minut trzeba tak jeździć??:slight_smile:

na dole masz taki pasek i kiedy zapełni się część z napisem ucieczka to pojawi się inny pasek oczekiwanie. Jeśli zapełni się cały to uciekłeś.

te kółeczka pokażą się jak wskoczy pasek oczekiwanie :slight_smile:

Musisz jechać cały czas przed siebie i nie możessz dać się złapać aż do momentu gdy dostaniesz sms-a od MIA. W tym smsie napisane będzie ,że musisz jechać do punktu zaznaczonego na mapce pomarańczowym kółkiem i tam przeskoczyć przez most i już po policji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a czemu nie da sie włączyć mapy na cały ekran gdy nacisny “M” czy to wada gry czy wy też tak macie??? i jak długo musze uciekać żeby dostać tego sms’a od MIA???

Jak dobrze pamiętam to musisz zgubić dużą ilość radiowozów. Powodzenia :slight_smile:

no dobra dostałem tego esa od Mia ale teraz jak dojechać do tego punktu na mapie??? w którą stronę sie kierować??? np: jest on w pobliżu tego stadionu czy gdzuie indziej??? i co za tą mapą???:confused:

On jest na skrzyżowaniu przy autostradzie. Niedaleko jest stadion. Zaraz zrobie screenszota. Poczekaj :stuck_out_tongue:

***************************************************************

Jedź cały czas na północ. Na szocie masz pokazane mniej wiecej gdzie to jest.

nfsmw3er.th.png

DZIĘKI WSZYSTKIM ZNALAZŁEM :))

jak znacie strone z kturej mozna sciągnac gta san andreas lub nfs mw to prosze o podanie linka :))

Strone to może nie, ale najlepiej idź do Empiku, albo do pierwszego lepszego hipermarketu i ściągnij z tamtąd obie gry.

Algeroth ładny start masz na forum :?

Algeroth - GTA San Andreas, NFS: Most Wanted