NFS Porsche

(system) #1

Zainstalowałem NFS Porsche, włączam i jak jest loading to tak jakby gra sie zawiesza i już dalej nie idzie(Mam Windows XP professional). Może ktos wie jak mi pomóc?(Wiem, że to stara gra ale chętnie bym sobie w nią pograł, bo jestem wielkim fanem aut Porsche a na NFS Carbon troche jeszcze trzeba poczekac)

(Azpr) #2

hmm niejestem pewien ale chyba kiedys jakis patch wyszedl do tej wersji... to powinno pomoc... jesli nie to moze masz poblem ze sprzetem? GRalem nie raz na xp pro w nią i działało dobrze... sprawdz, moze Ci sie cos przegrzewa? albo cos :stuck_out_tongue:

(Firekage) #3

Wlasnie pare dni temu skonczylem NFS-P2000 z wersji Classic(49 zl).

Faktycznie takie cos jest. Jesli nie znajdziesz to wal maila a wysle ci to.

Ale poszukaj bo jest. Pacz pomaga tej gierce oraz umozliwia normalna gre.

(Fernando) #4

Siemanko ja tez kupilem tą gre i usunołem jakiś plik i wtedy gra mi zadziałała, ale mam pytanie nie moge wykonać misji że trzeba zrobić 360 stopni juz 5 dzień się męcze... :frowning:

(Killer 50) #5

witam!! musisz usunąć plik gimme.dill i bedzie ci poprawnie działać

(Azpr) #6

Merxor w tej misji jak sama nazwa wskazuje musisz "palić gumę" czyli okrecasz autem w miejscu

(system) #7

Dzieki Wam wszystkim zaa podpowiedzi:)

Złączono Posta : 22.09.2006 (Pią) 22:50

MERXOR w tej misi nie chodzi o palenie gumy tylko o zrobienie 360 na szybkosci. Nie da sie tego dokładnie wytłumaczyć ale poprostu musisz zrbić taką kombinację ze spacja i strzałkami aby Ci wyszło (ze spacją czyli musisz wchodzić na łapie(ręcznym)) :slight_smile: