NFS Porsche

Zainstalowałem NFS Porsche, włączam i jak jest loading to tak jakby gra sie zawiesza i już dalej nie idzie(Mam Windows XP professional). Może ktos wie jak mi pomóc?(Wiem, że to stara gra ale chętnie bym sobie w nią pograł, bo jestem wielkim fanem aut Porsche a na NFS Carbon troche jeszcze trzeba poczekac)

hmm niejestem pewien ale chyba kiedys jakis patch wyszedl do tej wersji… to powinno pomoc… jesli nie to moze masz poblem ze sprzetem? GRalem nie raz na xp pro w nią i działało dobrze… sprawdz, moze Ci sie cos przegrzewa? albo cos :stuck_out_tongue:

Wlasnie pare dni temu skonczylem NFS-P2000 z wersji Classic(49 zl).

Faktycznie takie cos jest. Jesli nie znajdziesz to wal maila a wysle ci to.

Ale poszukaj bo jest. Pacz pomaga tej gierce oraz umozliwia normalna gre.

Siemanko ja tez kupilem tą gre i usunołem jakiś plik i wtedy gra mi zadziałała, ale mam pytanie nie moge wykonać misji że trzeba zrobić 360 stopni juz 5 dzień się męcze… :frowning:

witam!! musisz usunąć plik gimme.dill i bedzie ci poprawnie działać

Merxor w tej misji jak sama nazwa wskazuje musisz “palić gumę” czyli okrecasz autem w miejscu

Dzieki Wam wszystkim zaa podpowiedzi:)

Złączono Posta : 22.09.2006 (Pią) 22:50

MERXOR w tej misi nie chodzi o palenie gumy tylko o zrobienie 360 na szybkosci. Nie da sie tego dokładnie wytłumaczyć ale poprostu musisz zrbić taką kombinację ze spacja i strzałkami aby Ci wyszło (ze spacją czyli musisz wchodzić na łapie(ręcznym)) :slight_smile: