NFS Pro Streat

(Miki009) #1

Czy wie ktoś kiedy będzie ta gierka w sprzedarzy ??

(Lukasz Misiaczyk) #2

może tam coś będzie

(Miki009) #3

Jestem na tej stronce często !!

(Sebawroclaw) #4

W listopadzie dopiero :frowning:

(Darek131) #5

:o Ona ma dopiero wyjść w listopadzie tego roku.

(janiś) #6

31 V br miał wyjśc kolejny trailer i wiecej inf. o grze a nie sama gra

(Miki009) #7

No to chyba że tak... :frowning: Dzięki

(Darek131) #8

Gierka może i będzie fajna, ale klimat już nie ten. Szkoda, że zrezygnowano z otwartych przestrzeni rodem z Most Wanted i Carbon.

(Miki009) #9

Pożyjemy zobaczymy :stuck_out_tongue: Tylko szkoda że tak długo :frowning: ja już się nastawiałem że sobie pogram :? :evil:

(Krzysztofnawrot) #10

Ciekawe jakie będzie miała wymagania :slight_smile:

(janiś) #11

po grafice z trainerow widać, że będą trochę duże

(Miki009) #12

No może mieć spore ale ja mam w miarę dobry sprzęt wiec powinno mi iść :stuck_out_tongue:

(Krzysztofnawrot) #13

Ciekawe czy nowy NFS będzie miał obsługe DirectX 10 i Pixel Shader 4.0 8)

(Miki009) #14

Wiesz DirectX 10 to byłby nóż w plecy dla osób które mają win Xp i w najbliższym czasie nie maja zamiaru przejść na Viste. Jakoś sam sie przyzwyczaiłem do okienek XP i na Viste prędko się nie przeżuce !!

(Błażej) #15

To źle słyszałeś.

Jak nie Microsoft to kto inny zrobi na XP

Już nawet jest pare wersji alpha dx10 pod XP

Może w ciągu paru miesięcy pojawi się wersja beta dla wszystkich.

(Craker92) #16

Pożyjemy zobaczymy...

Zresztą fajnie byłoby gdyby DX10 był na XP

A co do NFS PS to zapowiada się ciekawie, grafika ładna, tylko ciekawią mnie oficjalne wymagania których nie ma...

(walker123) #17

Gdzie.. Uważam że czym dłużej tym lepiej. Może w końcu pojawi się Need For Speed który będzie lepszy od Underground'a 2. MW oceniam 7+/10 a Carbon to praktycznie klon MW, szczególnie szata graficzna.

I żeby mogli grać ci, którzy na karcie mają Pixel Shadery w wersji 1.4, taką mam nadzieje...

A pojawił się już jakiś trailer? Widziałem kilka ScreenShootów, szczególne wrażenie zrobił na mnie ten dym... Ale to nie jest to, co pokazała nVidia w swoim demie dla GF8800.

(Miki009) #18

Co sie będziemy martwić na zapas poczekamy do listopada i wtedy się przekonamy...