Nfs Pro Street >> Bardzo Kiepsko Leci

(system) #1

NFS CARBON , maxxx detale > 40 -45 klatek

COD4 >> maaxxxx detale > 40-45klatek

NFS PRO STREET Demo- Maxx detale > 15-17 klatek !!

Jak Biore na 800x600 , AA 4x , Medium (wszystko oprócz car) I Jest podobnie (nieraz 25 , 30 , w tunelu itp)

Ogólnie PS kiepsko mi idzie.....

tylko nie wiem czemu ? Może wina sterów (dołączone do karty grafiki , którą kupiłem niedawno)

???

(grzes6y53) #2

no właśnie masz najnowsze? giera oryginalna?

(Neon1992) #3

Ustaw na brak, powinno się poprawić.

Zainstaluj najnowsze sterowniki.

(system) #4

tym tekstem mnie rozbroiłeś :mrgreen: :mrgreen: Mam demo pirata :mrgreen: haha

Wyłączyłem AA i to samo , (no może z 3-4 klatki więcej) ale nadal jest kiepsko .... Dobra ściągne nowe stery i zobaczymy

(Rastko1) #5

Odpowiedź prosta, gra ma w sobie błąd i jest zbyt wymagająca, chodzi mi o to że masz za słabego proca, ja musiałem swojego wykręcić na 2,8ghz żeby dało się grać w tą gierke i mam 50-60fps ale i tak tnie :?

(dean999) #6

Tak niestety ta gra ma troche przesadzone wymagania bo nawet bardzo dobry komputer nie jest w stanie całkowicie jej sprostać

(walker123) #7

Ta gra to w ogóle porażka... Albo po prostu przestają mnie kręcić gry.

Choć w to wątpię, bo ostatnio grałem we FlatOut 2 z 6h...

(Kornel T) #8

Nie od dziś wiadomo, że (***) do tej gry (szczególnie ten 41MB) obcina nawet o połowę liczbę klatek. To znaczy - widać, że odświeżanie monitora szwankuje (rezultat: >60 klatek/s) a jednak animacja nie jest płynna. Widziałem to u bliskiego kumpla. Ja na szczęście nawet na takim leciwym sprzęcie, jaki mam (w stopce) gram bez problemu ze wszystkim na maksa, bez AA, ale z AF i system wyciąga podczas wyścigów 40 klatek, przed wyścigiem powyżej 60. Nie mam żadnych problemów z płynnością.

Z tego co wiem, to jednak nawet w oryginalnej wersji, bez względu na wszystko, najbardziej liczy się mocny procesor. Minimum to 2,8 Ghz (wyłączając oczywiście wszelkie dziadowskie Celerony i Semprony!). Jednak przestawianie tu jakichkolwiek detali graficznych nie skutkuje zwiększeniem wydajności. Ale to właśnie jest skopane w ProStreecie. Podstawa to silny procesor, najlepiej oczywiście dual-core.

(Monczkin) #9

Nazwij temat konkretnie.

(system) #10

Pro Street >> Najgorszy NFS jaki wyszedł . Jest wiele lepszych gier tego typu (mówie tylko o tej części NFS)