NFS:U2 - problem ze sponsorem

Witam.

Problem polega na tym, że gdy kończę jakiś rajd, klikam ‘Continue’, to wyskakuje mi okienko ‘Select a sponsor!’, i nie moge nic zrobić (oprócz powrotu do wyników rajdu).

Grę musze wyłączać ALT+F4, a co za tym idzie trace niezachowane dane (w tym przypadku wygrany wyścig), co jest równoznaczne z tym, że nie moge dalej przechodzić gry.

Próbowałem tuningować samochód, pojawiają się “sesje” zdjęciowe na okładke, ale nigdzie śladów sponsora.

Dodam, że gdy poprzednio w to grałem (na tym samym sprzęcie) - nie było z tym żadnych problemów.

Tak więc pytam - gdzie moge znaleźć tego sponsora? Czy może konieczne będzie przeinstalowanie gry?

I kolejny problem mam, ale nie bardzo wiem, jak go wytłumaczyć.

Otóż klawiatura działa mi tylko podczas jazdy (w menu, sklepach itp. nie moge jej w ogóle używać). Zatem gdy wjeżdżam na ‘kółko’, aby rozpocząć rajd/wejść do sklepu, musze operować myszką - co jest troche uciążliwe, bo cały czas musze po nią sięgać, podczas gdy klawiaturą zrobiłbym to w ułamku sekundy.

Da sie to jakoś przywrócić do normy? (gdy wcześniej grałem, to też miałem ten problem).

Z góry dzięki z wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam, Michał :slight_smile:

lol…

no skoro

no to ci się pokazuje 3 czy więcej sponsorów i wybierasz strzałkami sobie jakiegoś i dajesz enter… cała filozofia

Aż spowrotem włączyłem NFS’a, żeby sprawdzić, czy naprawde jestem taki głupi :slight_smile:

Ale wyszło na to, że napisałem to tak, że mnie nie zrozumiałeś.

Z “okienkiem” chodziło mi o coś takiego:

print.jpg

PS. Sorki, że tak długo, ale net mi tak niemiłosiernie muli, że z pół godziny męczyłem sie z uploadem screena :confused:

no i jeszcze ci się nie udało :stuck_out_tongue: bo obrazka nie widać ;]

printxx6.jpg

Troche potrwało naprawienie awarii w mojej sieci :confused:

gra orginał?

o co ma orginał do pirata??spróbuj enter wcisnąć…a jak nie to przeinstaluj gre(savy sie zachowają)

to ze piratom nie pomagamy :smiley:

@jacek1073 - już to zrobiłem :]

@klopas - hmm…a zatem tak - to oryginał :PP

czyli to nie orginał…

dlatego nie działa…

Weź przestań walić takie głupie posty. Mas coś do powiedzenia to powiedz… a nie…Jego też namierzasz te swoje " 2% " ?