NFS U2 - przeszedłem czy nie?

A więc mam oryginała NFS U2. Samochód mam zrobiony na 10.00 visual rating. Mechanicznie też wszytsko na extreme packge. Wygrałem wyścieg z boss’em, co trzeba było się tylko z nim ścigać i to w pięciu okrążeniach. Nie mam żadnych wyścigów na mapie. Żadnych także nie znalazłem. W World Map też nie mam żadnych wyścigów do przejścia. Jednak tu moje pytanie: gdy klikam literkę “t” w wolnej jeździe i pokazują mi się statystyki to podobno gry przeszedłem na 92% i 2 gazet nie mam odblokowanych. W dodatku w World Map nie mam stage 5 tylko stage 1, 2, 3, 4. Nie wiem czemu tak się stało. Nie ma żadnych wyścigów nigdzie, samochód ulepszony na maksa i ja nie wiem co ja mam robić teraz. Pisze, że 92% :frowning: gry zrobione. Gdzie jest to 8% ?? Gdzie jest stage 5 ?? Kiedyś grałem na piracie (tylko mi nie dawajcie warna, bo teraz mam oryginała :slight_smile: ) to normalnie grało się, tzn. był stage 5 i wyścigi były. Co ja mam zrobić ??

A masz odblokowany BodyKit? w trybie kariery.

BodyKit, czyli to jest takie coś, że na około samochodzu jest to takie coś z tworzywa carbonowego (takie szare coś)?? Tzn. jest to na zderzaku przednim, tylnim i bocznym. Jeżeli to to, to ja to mam.

Moze byc nie tylko z carbona

A jaki jeszcze może być ??

PS. Co ja mam zrobić żeby przejśc grę na 100% a nie na 92% ??

ze zwykłego materiału tzn. z takiego jakie jest wykonane auto

a co do tych 100 % to nie wiem

No zwykły… Ale skoro masz BodyKit, to raczej musisz mieć te 100% :roll: Ja miałem podobny problem, ale nie miałem BodyKit’a.

To dam wam screena, za jakąś godzinę.

PS. Użyję opcji “Zmień”, więc jak coś to patrzcie na TEGO posta.

moze jezdziles sportowymi wozami a do przejscia gry a 100% potrzebne sa tez zaliczone wyscigi SUV dostepne tylko po zakupie “terenowki”

O.l.i.k-O1 zapewne to jest przyczyna - tez tak mialem

Nie, to nie to. Przed chwilą kupiłem terenówkę i nic. Nie pokazały się SUV’y. Jednak już wiem jaki jest problem. Po prostu trzeba było zresetować grę i już się pokazał Stage 5. Ale ja jestem głupi :roll: :twisted: . Jednak trochę dziwne, że już mi pisało, że nie mam żadnych wyścigów i że przeszedłem grę. Dalej nie mam na mapie żadnych wyścigów, jednak przejdę te ze Stage 5 i powinienem mieć 100% :jupi: Jak dla mnie można zamknąć ten temat lub wyrzucić.

W garażu wchodzisz w Wordl Map i tam szukasz wyścigów które mają “incomplete” status, przejdziesz je wszystki i włala :slight_smile:

Raczej “Not completed”, ale tyle co ty napisałeś to ja wiem :stuck_out_tongue: