NFS Undercover SP2

Czy need for speed undercover uruchomi się na Windowsie z service pack 2 czy musi być zainstalowany service pack 3

Ja mam SP2 i hula

Ok. dzieki

Nawet jak by ci się nie uruchomiła to uwierz że dużo byś nie stracił gra jest po prostu bez nadziej na według mnie (najgorsza część) :shock:

Tylko ciekawe że Gry-online podają jutrzejszą datę jako premierę u nas nad Wisłą??

Pewnie kolegom gra "hula’'z za Odry bo światowa premiera tej gry była 18-go. :stuck_out_tongue:

Zgadzam się, Pro Street i Most Wanted 357% lepsze

ja to wogule nie rozumiem tej gry i wogule jakaś jest zamotana to całe menu itd. we wcześniejszych wersjach było wiadomo co się dzieje a tu włączasz gre i nie wiadomo skąd masz 350z i nie wiadomo po co uciekasz przed policją i pużniej filmik i dalej brak wyboru dostajemy nissana i dalej nudne wyścigi :stuck_out_tongue: no i ta grafika rodem z U2

Ciekawe w czym Pro Stret lepszy od Undercover, przecież obie gry to gnioty, kiepska fizyka jeździ się jak po sznurku, bardzo szybko się nudzą, za łatwe, podobnie z Carbonem było, grafika cukierkowata, nawet Pro Street był gorszy bo miał dużo bugów, EA po raz kolejny dało ciała.

Wypuścili by raz a dobrze. Tych nfsów na przełomie paru lat to wyszło zdecydowanie za dużo, co jak widać odbiło się na jakości.

Jeżeli Ty włączyłeś sobie tryb ze wszystkimi wspomaganiami dla paralityków no to się nie dziwie, że sam samochód ci zwalnia przed zakrętem w PS.

Wyłącz sobie wszystkie kontrole trakcji,abs itp. to wtedy pogadamy.

PzdR.

Wyłączone były te systemy i dla mnie fizyka jest beznadziejna

beznadziejna… bo realistyczna…

ustaw sobie poziom trudności na król to ci nie będzie hamować ale jak to ustawisz to rozwalisz se auto co zakręt :stuck_out_tongue:

no i jeszcze nie ma w PS tak że możesz uderzać w ścianę z prędkością 300km/h i nic ci nie jest…

dlatego ta gra jest beznadziejna :roll:

czy w NFS undercrover jest możliwość wyłączenia zniszczeń w aucie

proszę o szybką odpowiedz z góry dzięki

nie bo po co? trudno ci dojechać bez obijania się o ściany? jeśli tak to najpierw zagraj sobie w ProStreet-a :wink:

Nie jest realistyczna dużo jest brakuje aby taka była