NFS UnderCover (Zanikanie trasy podczas wyścigów)

Witam ! Kiedy jadę w wyścigu w NFS UC najczęściej na zakrętach sprzed oczu znika mi droga gra się widać błękitne tło po czym gra się zatrzymuje ładuje ok 10 sek. po czym można jechać dalej, dzieje się tak na parametrach ustawionych na najlepsze jak i na najgorsze. Im szybciej jadę tym częściej się zacina. Czy mógł by mi ktoś powiedzieć co można zrobić aby się tak nie robiło ewentualnie jakiego urządzenia w komputerze może to być wina.

Masz zainstalowane najnowsze stery od grafy.

Podaj specyfikację komputera, nikt tutaj nie jest prorokiem. :smiley: Ale od razu Ci powiem, że w NFS Undercover zdarzają się takie kwiatki. I podaj wersję sterowników do karty graficznej oraz wersję DirectX.

Ja zrezygnowałęm właśnie stej serri, wole prostreet tam jest lepsza grafika itp, a ten nowy nfs to jakieś dno. Sproboj zainstalować nowe stery i direx, jaką grafike masz

Gra oryginalna?? Pamiętam że była taka wersja nfs na torrentach gdzie zanikały trasy.

po prostu zmniejsz poziom detali, bo ci komp nie wyrabia

Niekoniecznie, tak jak kolega napisał powyżej, problem o podobnej naturze występuje w pirackiej wersji Undercover. Pozostaje czekać na wypowiedź autora tematu w tej kwestii.

NFS oryginalny , a powiedzcie jak mam sprawidzic wersje tych sterowników bo kiedyś wiem był program do sprawdzania ale teraz mi nie działa i nie wiem jak inaczej sprawdzić.