NFS : Underground 2

Mam takie pytanie czy wszyscy tak macie że przy 63 % gra jest juz ukończona. To mnie trochę wkurza. Gra jest orginalna.

niektóre wyścigi są ukryte takto musisz jeżdzić po całej planszy żeby je znaleść ja mam kopie i wszystko dziala

musisz scigać sie w tymi kolesiami co sa zaznaczeni na mapie :slight_smile: wtedy bedzie 100% :wink:

apropo jak jzu mowicie o orginalach, to mam pytanie czy bezproblemowo chodi Wam lan, bo umnie niekeidy niewidac zalozonego wyscigu, a nad tabelka jest podana liczba graczy i zalozone gry :?

Muisz miec w filtrze te same ustawienia co pozostali. Są tam do wyboru typy wyścigów i we wszystkich kompach muszą byc ustawione te same!

:wink:

Mi sie to pojawilo przy 69% :?

Ale zauwazylem ze nie mam odblokowanej jednej czesci a nie wspomne o VINYLACH :? :? :?

daj sobie JUMP GARAGE, i tam WORLD MAP :smiley:

I mam tam przechodzic wszystkie te wyscigi ktore sa NOT COMLETED ??

zeby miec gre na 100 % to trzeba jeździc wyscigi ktore sa na mapie w garazu tam jest kilka nieprzejechanych a jak je przejedziesz to dostaniesz kilka dodatkowych czesci :smiley:

Sa jeszcze specjalne wyscigi dla terenowek kupujesz furek np hamera ustawiasz jako glowne auto i wtedy na mapie pojawiaja sie dodatkowe wyscigi. A jak juz w czasie gry nacisniecie ‘t’ to przejdzcie strzalka do nastepnej strony-tam macie podsumowany dany etap tzn. pokazane ile czasopism na sie do was zglosic itd