NFS World wiesza kompa

mam problem, otóż gdy włączę gra wszystko działa lecz gdy zacznę tylko wyścig/czy grę dowolna to gra chwile chodzi idealnie i się ścina, bez różnicy jakie detale i ani rusz tylko reset pomaga ;/.

specyfikacja:

CPU ; AMD Athlon II X2 250 Processor, 3013 MHz

Grafika ; GEFORCE 8800GT

Płyta główna : nVidia_N68C-S

Ram ; 2.5 GB kingston

Zasilacz ; 550W

HDD ; WDC WD800BB-22JHC0 ATA Device (74 GB, IDE)

A i jeszcze system świeżo postawiony, wszystkie sterowniki aktualne.

Cześć

Komputer przypadkiem się nie przegrzewa? Sprawdzałeś jakie temperatury osiąga podczas normalnej pracy oraz z włączoną grą?

tak sprawdzałem różnica temperatury ok 3-4 stopni ;s

Tylko nie wiem jak sprawdzić temperaturę karty graficznej.

Cześć

Np. programem HWMonitor

Np. programem HWMonitor

Sprawdź w http://www.dobreprogramy.pl/GPUZ,Progra … 16750.html (zakładka Sensors)

Możliwe że wczorajsza aktualizacja tzn. naprawa bugów coś popsuła tobie niewiem.

Dodaje tutaj listę poprawek:

23rd January 2013

-Naprawiono problem, który powodował, że gracze pojawiali się wewnątrz lub na wierzchu innego samochodu, gdy zaczynał się wyścig

-Niektóre ulepszenia w Ucieczce w zespole stabilności przeprowadzono z przypadku Most Wanted

-Układ sieci został zmieniony na Rosewood & Lyons aby zapobiec zawieszaniu sie gracza przy postoju

-Naprawiono problem, który powodował, że lusterko boczne Mclaren F1 znikało przy niskim poziomie szczegółów.

-Naprawiono problem, który powodował, że efekt wydechowy znikał w Lamborghini Reventon, gdy wyposażony był w Aftermarket Bodykits

-Naprawiono niektóre problemy zniekształceń winylowych na Volkswagen Golf MK1 GTI “C-spec”

-Naprawiono problem, który powodował niepoprawne wyświetlanie Volkswagen Golf MK1 GTI “C-spec”

-Zostało dodanych kilka drobnych poprawek lokalizacyjnych dla języku hiszpańskiego, brazylijskiego i portugalskiego

-Tytuły każdego wydarzenia(eventu) zostały zmienione z angielskiego na wiele języków

Udało mi się odczytać temperaturę karty i podczas spoczynku pokazało mi ok 57 stopni natomiast w grze doszło do 75 stopni czy to nie oby za dużo ? Jeśli tak może miał ktoś styczność z ta karta i ma jakiś pomysł jak zwiększyć jakość jej chłodzenia.

Cześć

Przeczyść wiatrak na karcie graficznej i sprawdź czy temperatury ulegną obniżeniu. Uporządkuj również kable w obudowie (jeżeli jescze tego nie zrobiłeś) co poprawi cyrkulację powietrza w obudowie.

To i to zrobione, poprawy nie widać…