NFSP Underground 2, GTA San Andreas

Już wkrótce wpadnie mi w ręce trochę kasy i chciałbym sobie kupić jakieś gierki, lecz mam wątpliwości czy odpalą mi na GF2.

1.NFSP Underground 2

2.Gta SAN ANDRES (czekam na premierę-ale czy odpali?)

Czy mając kartę graficzną GF2 będę mógł pograć sobie w te gierki? Proszę o konktetne odpowiedzi :smiley:

nfs demo sie odpali ale na 640 480 i min detale a sa nie wiadomo

Powiem krótko i na temat, a i jak dokładnie nie wiesz “punkroker” nie zawieraj głosu. SA jest opracowane na tamim samym silniku jak VC więc jeśli poszło ci VC to SA też pójdzie. NFSU2 hmm poinno ci pójść ha gf2 ale na słabych detalach ale z Gf2 to bym się cieszył że wogóle poszło.

niemoegles zapytac w już isteniejacych tematach dotyczących w/w gier :evil:

NFSUG2 pojdzie, ale bez rewekacji ! Bedzie sie chaczył na medium detalach :?

U mnie na GF2 bardzo ładnie chodzi. 1024x768, level of detail 2/4 a w “customize display settings” wszystko na max

Ale muszisz mieć inne podzespoły wypasione.

i pewnie jeszcze aa :lol: hahaha :lol: i plynnie chodzi :slight_smile: mozna jakiegoś screena ?

Jak chcesz to możesz nie wierzyć :stuck_out_tongue: Mam Pixela GF2 MX400 podkręconego. Procesor 200@235 pamięć 166@195. Co to da że dam screena ? Myśl co piszesz :stuck_out_tongue: To się nazywa potęga Athlona XP :smiley: A tak wogóle to giera jest świetna.

UPDATE:

Jak chcesz to możemy porównac swoje osiągi w 3D Marku

hm ja mam GF4 MX 64MB i nfsu2 płynnie działa na maxymalnych detalach itp. Miód! !!

Jasne bo uwierzę. Na 1280x1024 high detal co :hahaha:

Posty OT usunięto

To nie dział Na luzie tylko Gry :evil: :evil: