Nfsu2

mam kompa athlon 64 2800+ , 512 ddr , geforce fx 5700 128 i zacina mi sie undergrand 2 czy to może być przez pyłtke czy jakoś to zmienić, zacina mi sie na średniej rozdzielczości i średnich detalach. nasłabszych kompach chodzi dobrze a u mnie nie, wie ktoś może dlaczego?? pomóżcie

sterowniki do karty graficznej masz najnowsze :roll:

DirectX 9.0c jest :roll:

może w tle działa dużo innych programów i to spowalnia działanie gry :roll:

:roll: :? :roll: :?

A może pomoże patch 1.1 :wink: W sumie u mnie ten się tnie a nie powinno :wink:

Zobacz w menadzerze procesy. Moze jakis bierze zbyt duzo uzycia ram i procka :wink:

ale jak mam to zmienić i gdzie dokładnie bo sie nie orientuje:(

jkt6hu.jpg

tu masz wszytsko opisane :wink:

dzięki ale jak te procesy sie nazywają ?? czy one na każdym kompie są w takiej samej kolejności i mam skasować ich tyle ile tak zaznaczyłeś, po kolei tak jak ty?? czy jak skasuje jakiś którego nie zaznaczyłeś to może sie coś stać z kompem?? I jakie zużycie pamięci to za dużo??

Nie. Wyłącz procesy np. od antywirusa-niektóre zjadają mnóstwo pamięci, komunikatory, firewall itp i

NO DOBRA ale jak je mam rozpoznać?? jakie one mają nazwy??? i moge usunąć te przy których przy nazwie użytkownika pisze system czy nie??sorki zę tak was gnbi eale to dla mnie ważne

Po nazwie. Nie możesz wszystkiego wyłączyć bo system będzie niestabilny :slight_smile:

Popatrz jak nazywają sie twoje programy typu

I zakończ ich procesy

:smiley:

Nazwa nie będzie pełna ale napewno skojarzysz z nazwą programu