Nfsu2

(Dziurdzia01) #1

mam kompa athlon 64 2800+ , 512 ddr , geforce fx 5700 128 i zacina mi sie undergrand 2 czy to może być przez pyłtke czy jakoś to zmienić, zacina mi sie na średniej rozdzielczości i średnich detalach. nasłabszych kompach chodzi dobrze a u mnie nie, wie ktoś może dlaczego?? pomóżcie

(Figc) #2

sterowniki do karty graficznej masz najnowsze :roll:

DirectX 9.0c jest :roll:

może w tle działa dużo innych programów i to spowalnia działanie gry :roll:

:roll: :? :roll: :?

(Czr R1) #3

A może pomoże patch 1.1 :wink: W sumie u mnie ten się tnie a nie powinno :wink:

(Chees) #4

Zobacz w menadzerze procesy. Moze jakis bierze zbyt duzo uzycia ram i procka :wink:

(Dziurdzia01) #5

ale jak mam to zmienić i gdzie dokładnie bo sie nie orientuje:(

(Minio Dp) #6

jkt6hu.jpg

tu masz wszytsko opisane :wink:

(Dziurdzia01) #7

dzięki ale jak te procesy sie nazywają ?? czy one na każdym kompie są w takiej samej kolejności i mam skasować ich tyle ile tak zaznaczyłeś, po kolei tak jak ty?? czy jak skasuje jakiś którego nie zaznaczyłeś to może sie coś stać z kompem?? I jakie zużycie pamięci to za dużo??

(Minio Dp) #8

Nie. Wyłącz procesy np. od antywirusa-niektóre zjadają mnóstwo pamięci, komunikatory, firewall itp i

(Dziurdzia01) #9

NO DOBRA ale jak je mam rozpoznać?? jakie one mają nazwy??? i moge usunąć te przy których przy nazwie użytkownika pisze system czy nie??sorki zę tak was gnbi eale to dla mnie ważne

(Minio Dp) #10

Po nazwie. Nie możesz wszystkiego wyłączyć bo system będzie niestabilny :slight_smile:

Popatrz jak nazywają sie twoje programy typu

I zakończ ich procesy

:smiley:

Nazwa nie będzie pełna ale napewno skojarzysz z nazwą programu