Niby zapchany dysk przenośny

witam. posiadam dysk zewnętrzny verbatim 120 gb na którym jest rzekomy 45gb wolnego miejsca, chciałem poprzesyłać nim rzeczy z komputera na laptopa, lecz gdy próbuję wrzucić plik ważący ponad 4gb wyskoczyło mi okienko za mało miejsca na dysku… na wszystkich partycjach C, D, E mam od 11 do 19 gb wolnego więc już sam nie wiem gdzie brakuje miejsca.

whoozi ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sądze że ten dysk jest formatowany w systemie Fat32 a powinno być NTFS . Przez fat32 nie możesz wgrać pliku który ma więcej niż 4gb . Format na NTFS i powinno być ok . Żeby sformatować wchodzisz do mój komputer->prawy przycisk na ten dysk->będzie tam opcja formatuj->wybiersz ntfs i format

rzeczywiście sprawdziłem i jest w systemie fat 32 :confused: dzięki już zgrywam wszystkie dane i zaczynam formatować mam nadzieję, że zadziała