Nic nie działa :|

Mam problem :cry: krótko mówiąc. Mój komputer miał starcie z kilkoma nieprzyjemnymi wirusami, dialerami i tym podobnymi smacznosciami.

Skanowałam go Panda, Mks_vir’em on-line, an-adwarem i spybot’em. Troche tego się usuneło ale Panda wskazuje na jeszcze jakies 4 dialery nie do usunięcia. Wczoraj wszystko było w miarę wporządku ale dziś nie uruchamiają się programy, właściwie klikanie w ikonki to strata czasu bo nic nie chce się uruchomic :expressionless: czy ratuje mnie tylko format C: ?

Dodam jeszcze że przy próbie uruchomienia gg wyskakuje informacja że należy je zainstalowac ponownie ale niestety nie moge odpalić instalki, tak samo np. z Photoshopem, nie startuje instalacja z CD, pojawia sie okienko klikam na to co ma instalowac i znika :expressionless:

Formatu nierób spróbuj te dilery usunąć awaryjnie

tzn ?

jeśli programy antyvirusowe pokazują CI ścieżki do wirów to przy włączaniu komputera naciskaj F8 aby wejść w tryb awaryjny ==> wtedy nie zostaną one uruchomione i pousuwaj ręcznie wirusy z dysku.

Mam pytanie gdyz internet Ci działa. Sciągnij hijackthis http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

a następnie jeśli CI się nie uda go uruchomić to w trybie awaryjnym uruchamiasz zapisujesz loga i potem wklejasz całą zawartość tutaj na forum.

Przeskanuj przeciwko dialerom programem

AntyDialer TP i Dialer Killer.