Nic nie działa

Ten Program co ci dałem, tak.
On pobierze Windows na Pendrive, ale musisz tam ustawić że na Pendrive.

no to tak

jeszcze puzniej mi pomozeesz jak sformatowac to wszystko

ej a da sie zrobic formata na rybie awaryjnym?

Ja pierdzielę - jak czytam to wszystko, to mi się wszystkiego odechciewa.
Jeden pisze tak, jakby dopiero co do przedszkola poszedł, drugi nadaje dyrdymały w kwestiach niezwiązanych z tematem …
Czekam, aż się okaże że “komputer po formacie” ledwo zipie, bo to jakiś staruszek, o którego wsparciu producent zapomniał równie dawno jak MS o Windows Me…

2 polubienia

@Gol999 Pamiętaj, proponowanie aktywatorów to namawianie do przestępstwa . Rozumiem, że te klucze co podałeś też są legalne ??

Pangrys - to są klucze KMS - da się przy ich pomocy zainstalować system, ale nie da się go aktywować na dłużej niż 180 dni. Te klucze są ogólnie dostępne - i można powiedzieć - że są legalne, w przeciwieństwie do “aktywatorów”. Zresztą - w powyższym przypadku, zastosowanie aktywatora do obejścia opisanego problemu, to jakby wejść z deszczu pod dziurawą rynnę …

Ostrzegam, że nie akceptujemy na forum tego typu “pomysłów”.
Naprawdę polecam lekturę FAQ oraz choćby licencji na Windows i zasad nabywania oprogramowania.

Tylko jedno zapytanie: To tak koledze padł dysk z W7 pro, kolega kupił nowy dysk pobrał ISO W10
zainstalował wersję W10 pro posługując się kluczem z W7 pro a system się aktywował, czy to
własnie jest możliwe?

Tak, możliwe! W dwóch przypadkach:

  • Jeśli poprzednio Win7 był już aktualizowany do Win10;
  • Gdy Win7 i jego klucz był legalny.

W7 nie był aktualizowany do W10, tylko kolega po prostu posłużył się kluczem z W7
(płyta główna ta sama inny dysk).

No, to jest właśnie ta druga opcja, którą podałem wyżej. Istotne, że płyta główna została ta sama, czyli ID komputera dla Microsoft’u się nie zmieniło.

1 polubienie