Nie bootuje (czarny ekran) po zmianie partycji w TestDisk

Witam,

postaram sie wytłumaczyć swój problem jak najlepiej tylko potrafię. Z góry mówię, że szukałem na forach podobnego problemu, jednak nie znalazłem, jeśli okaże się, że się mylę to proszę o link.

Otóż mam laptopa, na którym pierwotnie mam zainstalowaną Vistę, jednak po jakimś czasie zainstalowałem również Win 7 na oddzielnej, stworzonej partycji. Po 3 latach użytkowania zrobiłem formata, jednak w złej kolejności, bo najpierw Win 7, a potem Viste. Po formacie tego drugiego system nie widział Win 7 przy bootowaniu, a także partycji (100 GB). Wkurzony, poszukałem w necie jak można przywrócić bootowanie obu systemów. Zainstalowałem TestDisk, który pokazywał, że są pliki (Win 7) na ukrytej partycji. Także zmieniłem partycję bootującą na tę z Win 7, ale niestety po ponownym uruchomieniu pokazuje się czarny ekran z migającym myślnikiem/podkreślnikiem. Więc zrozumiałem, że chyba jednak wyczyściło mi tę partycję?

Zatem mam pytanie: Jak mogę przywrócić bootowanie na prawidłową partycję, bez utraty danych na partycji z Vista? Mogę bez problemu zrobic recovery, ale nie chcę stracić danych.

Z góry dziękuję za pomoc.

Jak sformatowałeś Vistę i Siódemkę to co chcesz przywracać :-k

Sformatowalem najpierw 7 i zainstalowalem ponownie, potem zrobilem to samo z vista. Probowalem przelaczyc partycje bootowania z Visty na 7, ale niestety nie zadzialalo, bo pokazuje sie ten czarny ekran.

Nie wiew co namieszałeś. Spróbuj wrzucić płytę z W7. Masz poradnik.

http://hea7en.info/admin/2013/07/04/jak … windows-7/