Nie chce brać papieru drukarka

Witam…

Proszę o pomoc, gdyż nie mogę zdziałać by nowo zainstalowany Canon MP150 pobierał papier :(… Cały czas jest komunikat “E2” pomimo, iż włączam i wyłączam itp…

Z góry dziękuję…

A co instrukacja na to - poczytaj.

Wsadź jedną kartę i zobacz czy pobierze.

Wyreguluj ograniczniki papieru - wszystko w instrukcji.

Zmień papier może za cienki/sliski.

dokładnie… nie bierze ani jednej kartki… ani kilku… wogóle ich nie wykrywa… papier - standardowy do druków biało-czarnych… zapewniam, że to nie moja pierwsza drukarka, ale nigdy problemów nie miałam… a propos… => instrukcja przeczytana… brak informacji na ten temat :confused:

E2

If paper is not set, set paper and press the OK button. When paper is set, check each item and do printing again.

  1. Confirm that unusable paper is not set.

  2. Confirm that the paper is set properly.

  3. Confirm that recommended paper is used, and the number of sheets set in the auto sheet feeder is within the limit.

  4. Cleaning the paper feed roller may resolve the error.

wyczysc roliki

Poczytaj i sprawdź dokładnie wszystko.

Urządzenie może pracować bez kompa - czyli musi pobierać papier do kopiowania/inne.

Podejdź tam gdzie kupiłaś,może uszkodzona - niech sprawdzą.

Czy urządzenie nowe?

urządzenie jest zupełnie nowe… tracę cierpliwość…

Nic na siłę,sprawdź wszystko jeszcze raz i jak nic podejdź z urządzeniem tam gdzie kupiłaś.

ok… w każdym razie jeszcze raz Bardzo Dziękuję…

Pozdrawiam

Wiesz co ja miałem z lexmarkiem? Do środka wpadł kawałek plasiku , którym bawiła sie córka i zablokował rolki. Kiedy się zabrałem za przegląd drukarki usłyszałem , ze coś lata . Wyjąłem i po problemie.

Zobacz. A jak nie to serwis.