Nie chodzi you tube w chrome?

witam, mam jakiś dziwny problem i ostatnio w ogóle nie mogę oglądać filmów na YT, pojawia się czarne pole zamiast filmików, nie ma na dole nawet paska do przewijania dalej i głośności, problem występuje na komputerze stacjonarnym z systemem windows 7, Google Chrome 8.0.552.237, Adobe Flash Player 10.1.102.64, Adobe Flash Player 10.1.102.64 plugin do przegladarki, na laptopie korzystam z tego samego oprogramowania i wszystko jest ok, nie wiem o co chodzi, czekam na wasze propozycje [dziś przeinstalowałem chrome i adobe flash i nie pomogło :/]

Z tego co wiem, do Chrome’a Flash jest już “wgrany”.

Nie wiem, czy przypadkiem to, że doinstalowujesz nie będzie powodem konfliktu?

Z drugiej jednak strony, mówisz że na drugim kompie działa bez przeszkód.

U mnie też działa w najlepsze, jako dowód:

obszarroboczy1003.th.png

włącz w youtube html5 http://www.youtube.com/html5 i sprawdź czy problem też występuje

pomogło, dzięki

jeśli pomogło to może znaczyć, że masz coś z flashem, może wywal te pluginy co masz poinstalowane w systemie, wyczyść cache w przeglądarce

no i coś znowu przestało chodzić, i za każdym razem jak wchodzę na YT i sprawdzam to html5 jest wyłączony, a co do pluginów to niby instalują się do przeglądarki, ale jak go wykasuję to mi wyskakuje przy gg10 ze “gg nie wykrył zainstalowanego flasha” sam nie wiem o co chodzi mam w domu 2 laptopy z tym oprogramowaniem i działa a na kompie coś nie :frowning: