Nie czyta sterownika z płyty Windows 7

Witam,

Występuje u mnie taki problem, otóż wyłączali u mnie prąd z 4-5 razy a ja głupi włączałem komputer. W taki sposób zepsuł mi się Windows i chciałem sformatować i zainstalować ponownie, lecz już nie czyta mi sterownika z płyty. Musiałem przejść na starego Windowsa XP. Mam dobry komputer i chciałbym korzystać z nowszego i zarazem lepszego Windowsa. Czy ktoś wie w czym tkwi problem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Wiadomo że instalacja występuje w postaci sterownika, więc klikając instaluj piszę że nie może wyszukać sterownika i mogę sobie wziąc przeglądaj, wchodzę w stacje dysków na kompie i mam wszystkie pliki. Co się zrobiło?

Również nie rozumie z czym masz problem.

Często mam wyłączony prąd lub internet - wczoraj nie miałem prądu trzy razy i komputer działa.

A jak mam problem to podczas uruchomienia komputera wciskam klawisz F8

  • Ostatnie dobre ustawienia

lub

  • Uruchom w trybie awaryjnym

–> Enter.

  • jakiego sterownika podczas instalacji Windowsa ?

Chyba chodzi o coś innego ?

Płyta z systemem jest nie bootowalna :

http://www.google.pl/#hl=pl&q=bootowaln … 72&bih=549

Jeżeli jest bootowalna to wystarczy wcisnąć klawisz F12 podczas uruchomienia komputera i wybrać Uruchom z dysku CD/DVD - Enter.

Tak jest przeważnie na nowszych komputerach a jeżeli nie masz tego to :

Ustawienie kolejności bootowania w BIOS-ie, zmiana i wybór urządzenia bootującego.

Nic zbootowaniem, chodzi o to że po sformatowaniu dysku C, klikając instaluj - występuje coś w postaci że nie może odnaleźć sterownika źródłowego (płyta instalacyjna). Przecież ja już instalowałem ten Windows i chodził normalnie. Może spróbować zainstalować nakładkę windows na windows?