Nie czytajacy misi COD WOW

zainstalowałem cod-a, gdy biorę nowa grę pisze żebym wybrał poziom trudności beztytuumr.th.jpg , no to wybieram i następnie powinna się zacząć wczytywać misja, ale tak nie jest, i wraca z powrotem do tego menu 11530489.th.jpg

Gra oryginalna?

no,ale nie gram z płytą w napędzie.Znaczy się, no skopiowałem cracka, ale jak gram z płytą to to samo

O ile dobrze kojarzę, to problem tkwił w nieoryginalnych wersjach gry.

Jeżeli jesteś pewny, że płyta z grą i klucz oryginalny ( :clever: ) to poszukaj przyczyny po stronie sterowników do karty graficznej, bądź aktualizacji gry. :slight_smile:

W orginałach nie było takiego problemu #-o

Miałem pirata i ten sam problem, ale niestety znałem rozwiązanie tego problemu, a w obecnej chwili orginał leży sobie u mnie na biurku :stuck_out_tongue:

to jest orginal, a co do aktualizacji, to po co mam ścigać ?? Jak jeszcze miesiąc temu było ok, tylko po formacie, coś takiego zaczlo się dziać

Wywal cracka, wadliwy może być.

próbowałem z kilkoma

a płyta nie moja, nie chce jej zarysować, bo obje-calem

Aktualizacje są po to by gra nie zawierała błędów a także poprawiona została grafika. (W niektórych wypadkach) :slight_smile: Ściągnij najnowszą łatę do gry i zobacz czy działa.

ale od kolegi słyszałem, ze ta latka zajmuje 700MB

Więc jeśli gra jest pożyczona, to niestety jest nielegalna. Jedna licencja, jeden komputer.

ale orginal, moja sprawa z kad biorę gry, nieprawdaż ??

Ale to jest forum o legalnym oprogramowaniu, a jedna licencja zezwala instalację na jednym komputerze.

legalnym oprogramowaniu, zgoda, ale panie legalny. Masz tak wszytko oryginalne i swoje ??