Nie da się grać w niektóre gry online na IE 9!

Zaktualizowałem swojego IE 8 do IE 9 i gdy wchodzę na jakąś grę online (przykład leśna przygoda na NK) to gdy się załaduje jest ok ale gdy lekko ruszę kursorem to gra znika i robi się biały ekran ( tzw. kratkuje ) po czym znowu się ładuje obraz, tak to wygląda http://img847.imageshack.us/i/23042166.jpg/ dodam że na IE 8 tak nie było i na FIREFOXIE też jest wszystko ok, chciałbym się dowiedzieć czy czegoś brakuje jakiejś wtyczki czy może programu ! dodam że adobe flash player activex mam, a system to VISTA.

Spróbuj reinstalacji Flasha, albo… zmień przeglądarkę. :wink:

IE9 ma jeszcze dużo do życzenia,mimo to iż to oficjalna wersja jeszcze są błędy,wszystkie takie znalezione błędy należy zgłaszać to zbiegiem czasu wady zostaną naprawione.Wydaje mi się że to nie wina Flasha tylko przeglądarki,ale to tylko moje zdanie,pozdrawiam.

Nie znam się na tym bardzo, ale radziłbym też zaktualizować sterowniki do karty graficznej, jeżeli nie są aktualne.

Właśnie sprawdziłem i pod IE 9 ta gra działa więc coś musi być u ciebie nie tak może przeinstaluj przegladarke .

przeinstalowałem IE 9 i nic nie dało, a sterowniki są ciągle uaktualniane.

Dodane 20.03.2011 (N) 14:46

nie wiem o co w tym za bardzo chodziło ale zastosowałem się do tego http://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/internet-explorer/2010/09/jak-wylaczyc-sprzetowa-akceleracje-w-internet-explorer-9.aspx i pomogło, jak by mógł ktoś coś dokładniej wytłumaczyć o co w tych akcelatorach chodzi ?

Przeniś się na Firefoxa

Korzystam z FIREFOXA, ale mam tez IE 9 .

Drugi cytat z dokumentacji Gentoo.

to znaczy, że coś muszę zainstalować aby to chodziło ?

Twoja karta graficzna musi wspierać akcelerację sprzętową.